Klubowa odsłona Tokio Hotel. Posłuchaj singla „White Lies”

Podziel się newsem:

Zespół Tokio Hotel i duet VIZE połączyli siły w energetycznym kawałku White Lies. Posłuchajcie efektów tej współpracy!

Reklama

Tokio Hotel przygotowują się do wydania nowego albumu

Tokio Hotel nie zwalniają tempa. Ostatnio w szeregach niemieckiej grupy sporo się dzieje. Dopiero co świętowali 15 lat od wydawania swojego debiutanckiego singla Durch den Monsun jego nową, uwspółcześnioną wersją. Potem otrzymaliśmy zapowiedź kolejnego albumu zespołu w postaci równie nowocześnie brzmiącego kawałka Berlin. W międzyczasie Tokio Hotel zapowiedzieli również tegoroczną trasę koncertową po Europie, w którą wyruszą jesienią, a jednym z jej przystanków będzie katowickie MCK.

Tokio HotelBerlin, posłuchaj

Tokio Hotel w natarciu. Zespół łączy siły z duetem VIZE

Zdaje się, że współczesne, elektroniczne brzmienia będzie się w najbliższym czasie mocno trzymać grupy Tokio Hotel, bowiem w swoim najnowszym singlu połączyli oni siły z kolektywem VIZE – berlińskim duetem, nazywanym prawdziwą maszyną do tworzenia hitów. To oni odpowiadają za takie radiowe przeboje jak zeszłoroczne Stars, czy tegoroczne Never Let Me Down z Tomem Gregorym.

Nowy singiel Tokio Hotel i VIZE – White Lies, posłuchaj

Czy podobny sukces czeka najnowszy kawałek Tokio Hotel – White Lies? Wszystko na to wskazuje, bowiem polskie stacje radiowe od razu się nim zainteresowały. Posłuchajcie sami!

VIZE o współpracy z Tokio Hotel

Vitaly, czyli 1/2 duetu VIZE tak mówi o współpracy z Tokio Hotel:

Dawno temu zaaranżowałem spotkanie w studio z chłopakami z Tokio Hotel i kiedy przyszli parę tygodni temu, od razu udało nam się dogadać. W momencie, w którym Bill zaśpiewał White Lies wszyscy pomyśleliśmy: To jest to!

Tokio Hotel VIZE White lies
Tokio Hotel, VIZE – „White Lies”, okładka singla

Zespół Tokio Hotel i duet VIZE połączyli siły w energetycznym kawałku White Lies. Posłuchajcie efektów tej współpracy! Tokio Hotel przygotowują się do wydania nowego albumu Tokio Hotel nie zwalniają tempa. Ostatnio w szeregach niemieckiej grupy sporo się dzieje. Dopiero co świętowali 15 lat od wydawania swojego debiutanckiego singla Durch den Monsun jego nową, uwspółcześnioną wersją. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.