Kings of Leon wracają z dwoma singlami i zapowiedzią albumu


07 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Kings of Leon powracają! Zespół podzielił się właśnie dwoma nowymi utworami, które zapowiadają ich nadchodzący album When You See Yourself.

Reklama

Kings Of Leon powracają

Jared Followill, basista Kings Of Leon nie kłamał! Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że muzyk podczas Świąt zdradził, że nowości od zespołu nadejdą w ciągu dwóch tygodni. I tak też się stało. Kings Of Leon uraczyli nas aż dwoma nowymi utworami!

Kings Of Leon
Kings Of Leon

Kings Of Leon z dwoma nowymi utworami

The Bandit i 100,000 people zapowiadają nadchodzący krążek grupy, który ukaże się już niedługo. Pierwszemu z singli towarzyszy czarno-biały teledysk, w którym obserwujemy zespół grający swój nowy utwór The Bandit na żywo. Zobaczcie!

Kings Of Leon – The Bandit, zobacz teledysk:

Kings Of Leon – 100,000 People, posłuchaj singla:

Nowy album Kings Of Leon – tytuł, okładka i tracklista płyty

When You See Yourself, bo taki tytuł będzie nosić najnowszy album Kings Of Leon, będzie miał swoją premierę już 5 marca 2021 roku. Na albumie znajdzie się jedenaście utworów. Pełna tracklista prezentuje się następująco:

 1. When You See Yourself, Are You Far Away
 2. The Bandit
 3. 100,000 People
 4. Stormy Weather
 5. A Wave
 6. Golden Restless Age
 7. Time in Disguise
 8. Supermarket
 9. Claire & Eddie
 10. Echoing
 11. Fairytale
Kings Of Leon - When You See Yourself
Kings Of Leon – „When You See Yourself”, okładka albumu

Kings Of Leon – When You See Yourself, zamów preorder płyty

Preorder płyty jest już dostępny na oficjalnej stronie zespołu w kilku wydaniach, między innymi na CD, kasecie magnetofonowej, winylu oraz w zestawach z merchem. Zamówcie już teraz i nie przegapcie tej premiery!

Kings Of Leon - When You See Yourself
Kings Of Leon – „When You See Yourself”, ekskluzywny winyl

Kings of Leon powracają! Zespół podzielił się właśnie dwoma nowymi utworami, które zapowiadają ich nadchodzący album When You See Yourself. Kings Of Leon powracają Jared Followill, basista Kings Of Leon nie kłamał! Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że muzyk podczas Świąt zdradził, że nowości od zespołu nadejdą w ciągu dwóch tygodni. I tak też […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.