Kierunek – FESTIWALE! Największe europejskie festiwale muzyczne, na które już powinieneś odkładać pieniądze.

Obserwuj nas na instagramie:

Zobaczcie, które miejsca warto rozważyć podczas planowania wakacyjnych wypraw.

Wakacje coraz bliżej, warto więc zastanowić się nad letnimi miejscówkami, które warto odwiedzić w tym sezonie. Melomanom i fanom dobrej zabawy proponujemy na trasie uwzględnić któryś z europejskich festiwali muzycznych. Największe gwiazdy, świetne towarzystwo i niesamowite przeżycia gwarantowane!

Wybór wśród wakacyjnych wydarzeń muzycznych w Europie jest spory. Wiąże się z nimi tylko jeden problem – za bilety najczęściej trzeba zapłacić w euro lub funtach. ;)

TOMORROWLAND 2017

Pomiędzy Brukselą i Antwerpią odbywa się wielkie święto elektroniki. Festiwal cieszy się ogromną popularnością, dlatego w tym roku odbędzie się w dwa ostatnie weekendy lipca. Bilety na znany z niesamowitej, baśniowej oprawy festiwal rozchodzą się jak świeże bułeczki, warto więc pośpieszyć się z zakupem. :)

Down Memory Lane, 2014: The Key to Happiness…

Post udostępniony przez Tomorrowland (@tomorrowland)

GLASTONBURY FESTIVAL 2017

Jeden z najstarszych i najbardziej znanych festiwali na świecie, który odbywa się od lat 70-tych. Co roku przyjeżdżają tam największe gwiazdy, które niestety nie zawsze pokazują najwyższy poziom. W zeszłym roku fani byli zbulwersowani koncertem Justina Biebera, który przyznał się, że występuje na kacu… W tym roku impreza odbywa się od 21 do 25 czerwca.

ROSKILDE FESTIVAL 2017

Od 24 czerwca do 1 lipca na duńskim festiwalu wystąpią takie gwiazdy, jak The Weeknd, Foo Fighters, Moderat czy Solange.

Sometimes we all need a little help to get there. This is true Roskilde spirit #rf16 ? Matias Altbach

Post udostępniony przez Roskilde Festival (@roskildefestival)

SZIGET FESTIVAL 2017

Niesamowite wydarzenie, które odbywa się na wyspie Óbudai w Budapeszcie. Do końca maja można jeszcze kupić karnety w niższych cenach i zobaczyć na żywo m.in. Metronomy, The Kills czy Ritę Orę. Sziget Festiwal 2017 to tygodniowa impreza, która trwa od 9 do 16 sierpnia.

Who remembers the color party at this year’s Sziget? #sziget2016 #islandoffreedom #sziget2017

Post udostępniony przez Sziget Fesztivál (@szigetofficial)

 

Zobaczcie, które miejsca warto rozważyć podczas planowania wakacyjnych wypraw. Wakacje coraz bliżej, warto więc zastanowić się nad letnimi miejscówkami, które warto odwiedzić w tym sezonie. Melomanom i fanom dobrej zabawy proponujemy na trasie uwzględnić któryś z europejskich festiwali muzycznych. Największe gwiazdy, świetne towarzystwo i niesamowite przeżycia gwarantowane! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →