Kendrick Lamar dzieli się nową muzyką w ramach współpracy z Chanel


22 stycznia 2024

Obserwuj nas na instagramie:

W 3-minutowym klipie The Button słychać muzykę Kendricka Lamara, a na ekranie pojawiają się Margaret Qualley, Naomi Campbell i Anna Mouglalis.

Wiosna-lato, Chanel i Kendrick

Projekt The Button (tłum. guzik) zrealizowano w ramach współpracy między francuskim domem mody a kreatywną spółką medialną pgLang, którą tworzy Kendrick Lamar i reżyser Dave Free. To właśnie ten ostatni wyreżyserował klip, który jest po prostu reklamą nadchodzącego pokazu haute couture marki Chanel. Zaprezentowana zostanie podczas niego kolekcja wiosna-lato 2024.

Na zaproszenie Virginie Viard (dyrektorka kreatywna Chanel – przyp. red.) Kendrick Lamar i jego partner kreatywny Dave Free po raz pierwszy spotykają się ze światem CHANEL Haute Couture, ożywiając opowieść o czasie i przekazywaniu dziedzictwa

– można przeczytać w opisie krótkiego filmu opublikowanym przez pgLang.
Kendrick Chanel
Margaret Qualley w reklamie Chanel

Kendrick śpiewa, nie rapuje

Nie wiadomo jeszcze, jak nazywa się numer, który śpiewa (nie rapuje) Kendrick, ale chętnie usłyszelibyśmy go w całości. W pęknie zrealizowanym, czarno-białym filmie pojawia się amerykańska aktorka i modelka Margaret Qualley (córka Andie MacDowell), która od kilku lat jest ambasadorką marki Chanel. Ostatnio można było oglądać ją w na ekranie m.in. w serialu Sprzątaczka (Netflix) oraz w Biednych istotach (film od niedawna w kinach). W The Button pojawiają się też związane z francuskim domem mody supermodelka Naomi Campbell oraz francuska aktorka i modelka Anna Mouglalis, która w 2009 r. zagrała Coco Chanel w filmie Chanel i Strawiński.

W 3-minutowym klipie The Button słychać muzykę Kendricka Lamara, a na ekranie pojawiają się Margaret Qualley, Naomi Campbell i Anna Mouglalis. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →