KEBAB inspiruje marki modowe! Zobaczcie kolekcję DIESEL z kebabem w roli głównej.  


17 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Książka kucharska zamiast lookbooka – świat mody jest głodny?

Gdzie najlepiej szukać inspiracji do tworzenia streetwear’owej kolekcji? Można jeździć na targi mody, podglądać relacje z fashionweeków, przeglądać Instagrama, ale jednak… najciemniej jest pod latarnią.

Najtrafniejsza, według nas, inspiracja do streetwearowej kolekcji to dosłownie ulica i street food. A kto modnie na ulicy zajada się kebabem? DIESEL!

Marka wypuściła właśnie kolekcję powstałą w kolaboracji z najsłynniejszą berlińską budką z kebabem od Mustafa Gemüse Kebap.

Sprawdziliśmy popularność tej budy. Widać, że kolejki się ciągną… ;)

Co znajdziemy w kolekcji? Bluzy, t-shirty, czapki  – wszystko ze specjalnie przerobionymi na tę okazję logo obu marek. Lookbook przyjął formę książki kucharskiej.

Kolekcja DIESEL X MUSTAFA miała premierę podczas Berlin Bread&Butter Festival. Dostępna jest na ich stronie KLIK

Książka kucharska zamiast lookbooka – świat mody jest głodny? Gdzie najlepiej szukać inspiracji do tworzenia streetwear’owej kolekcji? Można jeździć na targi mody, podglądać relacje z fashionweeków, przeglądać Instagrama, ale jednak… najciemniej jest pod latarnią. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →