Kapitalna Emma Stone w roli demonicznej „Cruelli”


18 lutego 2021

Podziel się newsem:

Do sieci trafił właśnie pierwszy oficjalny zwiastun nowego filmu Disneya – Cruella, gdzie w rolę Cruelli De Mon wciela się Emma Stone.

Cruella wkroczy do kin wiosną

Cruella De Mon, demoniczna postać znana z filmu animowanego oraz fabularnego 101 dalmatyńczyków, będzie miała swój własny film. Produkcja Disneya trafi do kin 28 maja 2021 roku. Jeśli jednak nie będzie to możliwe, produkcja trafi z pewnością na platformę Disney+, która, niestety, nie jest jeszcze dostępna w naszym kraju. Do wiosny może się to jednak zmienić.

Pierwotnie obraz miał pojawić się w grudniu ubiegłego roku, ale z powodu pandemii koronawirusa, premiera została przesunięta. W roli głównej zobaczymy na ekranie Emmę Stone.

O czym jest Cruella?

Oficjalny opis fabuły informuje nas, że akcja filmu dzieje się na początku lat 70. XX wieku w Londynie. Młoda i ambitna projektantka mody – Estella De Mon – ma wielkie marzenie, aby stworzyć własną kolekcję ubrań w charakterystyczne psie cętki dalmatyńczyków. Na ile sobie pozwoli, aby wcielić swój plan w życie? Jako widzowie będziemy obserwowali przemianę bohaterki w budzącą postrach, Cruellę, której znakiem rozpoznawczym jest mocny makijaż i zafarbowane na czarno-biało włosy.

Jak Emma Stone wypadła w nowej produkcji Disneya? Zobaczcie sami.

Cruella – kto jeszcze w obsadzie?

W obsadzie Cruelli pojawią się także: Joel Fry, Walter Hauser, Emily Beecham i Mark Strong. Za reżyserię odpowiada zaś Craig Gillespie (Jestem najlepsza, Miłość Larsa).

Do sieci trafił właśnie pierwszy oficjalny zwiastun nowego filmu Disneya – Cruella, gdzie w rolę Cruelli De Mon wciela się Emma Stone. Cruella wkroczy do kin wiosną Cruella De Mon, demoniczna postać znana z filmu animowanego oraz fabularnego 101 dalmatyńczyków, będzie miała swój własny film. Produkcja Disneya trafi do kin 28 maja 2021 roku. Jeśli […]

Kup bilet otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →