kadr z klipu do utworu „Rytm pracy”

Kielecki Juwenaliowy Koncert Artystów 2023 zachwyca line-upem

Podziel się newsem:

Kielecki Juwenaliowy Koncert Artystów 2023 wyróżnia się różnorodnym line-upem! Sprawdź, kto zagra na juwenaliach Politechniki Świętokrzyskiej.

Zróżnicowany line-up

Juwenalia Politechniki Świętokrzyskiej w 2023 roku przygotowały coś specjalnego! Line-up wydarzenia zachwyca zarówno szerokim wachlarzem artystów, jak i ich poziomem. Występujących postanowiono podzielić gatunkowo i rozłożyć ich koncerty na konkretne dni. I tak 17 maja fani gitarowych brzmień spędzą niezapomniane chwile na Hali Sportowej Politechniki wraz z zespołami Łydka Grubasa oraz Jelonek. Z kolei 19 maja Juwenaliowy Koncert Artystów uświetnią dźwięki najlepszego polskiego rapu. W Amfiteatrze Kadzielnia zagrają Qry, Kabe, Young Igi i ReTo. Z pewnością są wśród was tacy, którzy bardzo chętnie spędzą czas na Juwenaliach Politechniki Świętokrzyskiej podczas obu tych koncertów. Na co czekacie? Kupujcie bilety na kieleckie Juwenalia.

ReTo ft. Kronkel Dom, Young Igi – Wilk (prod. Wroobel)

Kup bilety na Juwenaliowy Koncert Artystów 2023!

Bilety na Juwenaliowy Koncert Artystów są dostępne do kupienia na biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na kieleckim evencie.

Kielecki Juwenaliowy Koncert Artystów 2023 zachwyca różnorodnością line-upu

Kielecki Juwenaliowy Koncert Artystów 2023 wyróżnia się różnorodnym line-upem! Sprawdź, kto zagra na juwenaliach Politechniki Świętokrzyskiej. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Zróżnicowany line-up Juwenalia Politechniki Świętokrzyskiej w […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →