Jude Law – papież, który został Bogiem. Czekamy na ten serial!


07 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu Młody papież to wydarzenie numer 1 tegorocznego festiwalu w Wenecji. Kontrowersyjny serial zobaczymy już w październiku na HBO.

Serial Młody papież (The Young Pope) to nowe dzieło Paolo Sorrentino – laureata Oscara za Wielkie piękno. Papieżem jest w nim Pius XIII – przystojny, ironiczny Amerykanin, syn hipisów. Jak daleka od przedstawień papieża znanych nam z wycieczek z klasą do kina jest głowa Kościoła grana przez Jude’a Law, powie wam już to, że Pius XIII ma 47 lat, pali papierosy, a na śniadanie pije colę zero. W snach z kolei widzi siebie niczym gwiazdę rocka. Jego duchową przewodniczką jest zakonnica, która po domu nosi koszulkę z napisem “I am a virgin (but this is an old shirt)” (“Jestem dziewicą (ale to stara koszulka)”). Na dodatek w rolę siostry wcieliła się Diane Keaton.

Serial ma dziesięć odcinków. W obsadzie znaleźli się także Silvio Orlando, Scott Shepherd, Cecile de France, Javier Cámara, Ludivine Sagnier, Tony Bertorelli i James Cromwell. Premiera serialu odbędzie się 27 października w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Niemczech, Irlandii, Austrii oraz Francji.

Sprawdź także:
The Get Down”: Nas i Netflix robią razem serial o hip-hopie

Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu Młody papież to wydarzenie numer 1 tegorocznego festiwalu w Wenecji. Kontrowersyjny serial zobaczymy już w październiku na HBO. Serial Młody papież (The Young Pope) to nowe dzieło Paolo Sorrentino – laureata Oscara za Wielkie piękno. Papieżem jest w nim Pius XIII – przystojny, ironiczny Amerykanin, syn hipisów. Jak daleka od […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →