Jedz, smakuj, testuj… Do końca października trwa Restaurant Week – impreza dla wszystkich “foodlovers”.


23 października 2017

Obserwuj nas na instagramie:

W całej Polsce najesz się do syta w najlepszych restauracjach za jedyne 49 zł.

Lubisz porządnie zjeść, ale niekoniecznie stać Cię na kolację w drogich restauracjach? Szukasz fajnego miejsca na spotkania z przyjaciółmi? A może namiętnie testujesz nowe kulinarne miejscówki w swoim mieście?

Dla wszystkich, którym hasztag #foodporn nie jest obcy zorganizowano jesienną edycję Restaurant Week. Przez cały tydzień w 13 polskich miastach najlepsze restauracje serwować będą specjalnie przygotowane z tej okazji menu. W ramach Restaurant Week będzie można zjeść wyjątkowo dobrze i… wyjątkowo tanio, bowiem cena 3-daniowej uczty to jedyne 49 zł.

Lista biorących w akcji restauracji oraz zasady rezerwacji dostępne są na stronie wydarzenia, a na degustację macie czas do 31 października. Dobrze jest wybrać się większą ekipą, ponieważ 8 osoba dostaje całą wyżerkę GRATIS. :)

A dla tych, którzy jednak wolą pichcić w swojej osobistej kuchni wydano specjalną książkę kucharską, w której znajdziecie dania z jesiennego menu restauracji biorących udział w Restaurant Week.

 

 

W całej Polsce najesz się do syta w najlepszych restauracjach za jedyne 49 zł. Lubisz porządnie zjeść, ale niekoniecznie stać Cię na kolację w drogich restauracjach? Szukasz fajnego miejsca na spotkania z przyjaciółmi? A może namiętnie testujesz nowe kulinarne miejscówki w swoim mieście? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →