Jarocin Festiwal 2018 – Hańba!, BISZ & B.O.K oraz Pablopavo i Ludziki dołączają do składu imprezy!

Ania Hofman
22 lutego 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

3 dni, 4 sceny, 40 artystów i koncert Rytmy Młodych, na której zaprezentują się najbardziej obiecujące zespoły. Taki będzie tegoroczny Jarocin Festiwal!

Festiwal w Jarocinie można spokojnie nazwać kultową imprezą, która udowadnia, że Punk’s Not Dead. :) Z roku na rok wydarzenie jednak ewoluuje szukając nowych, ciekawych rozwiązań dla miłośników mocnego i alternatywnego brzmienia.

Jak będzie tym razem? Po pierwsze – na Jarocinie będzie można usłyszeć młode talenty wybrane m.in. przez Katarzynę Nosowską w ramach akcji Rytmy Młodych. Do konkursu zgłosiło się ponad 350 wykonawców, w lipcu na jarocińskiej scenie usłyszymy tych najlepszych.

Ponadto nie zabraknie oczywiście gwiazd. Do line up’u festiwalu właśnie dołączyło 3 ciekawych wykonawców – szalona punkowo-folkowa Hańba!, bydgoski Bisz & B.O.K grający niebanalny hip-hop oraz Pablopavo i Ludziki, których występy zawsze są eksplozją pozytywnej energii.

Jarocin Festiwal 2018 odbędzie się w dniach 13-15 lipca. Motywem przewodnim imprezy jest twórczość legendarnego wokalisty Public Image Limited i Sex Pistols – Johnny’ego Rottena.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: