Masz dosyć netu? Od zniknięcia z sieci dzieli Cię jedno kliknięcie

Obserwuj nas na instagramie:

Jeśli marzysz o zniknięciu z sieci – to podobno rozwiązanie dla ciebie. Będzie tak, jakbyś nigdy nie istniał.

Powiadomienia z 20 serwisów społecznościowych, newslettery z 40 sklepów, a do tego randomowy spam. Kiedy powiesz sobie dość? Jeśli ten moment już nastąpił, na pewno ucieszy cię informacja, że zniknąć z sieci można właściwie za jednym kliknięciem.

jak usunąć konto

Tak przynajmniej twierdzą twórcy serwisów takich jak deseat.me, justdelete.me czy Accountkiller. Każdy z nich pomoże Wam stać się anonimowym w sieci. Accountkiller i justdelete.me to strony, które pomagają znaleźć miejsce, w którym możemy skasować nasze konto i informują nas jak to zrobić. Jeśli np. walczycie o usunięcie profilu na Facebooku, wystarczy wpisać nazwę serwisu w wyszukiwarkę, a tam będzie bezpośredni link do usunięcia profilu.

Te serwisy dają także możliwość sprawdzenia trudności usunięcia swoich danych z różnych stron. Istnieje także czarna lista – spis wszystkich portali, które nie dają możliwości zrezygnowania ze swoich usług. Należą do nich m.in. Netflix, Starbucks, Wikipedia, czy Steam.

jak usunąć konto

Deseat.me to prostsze narzędzie. Wyszukuje ono automatycznie wszystkie serwisy, na których mamy konto, a później pyta nas, czy z nich zrezygnować. Jest tylko jeden haczyk. O ironio, musicie się zalogować na swoje konto Google.

Sprawdź także:
Mooryc: Mój Facebook jest niemal martwy. Nie mam ochoty w tym uczestniczyć

Jeśli marzysz o zniknięciu z sieci – to podobno rozwiązanie dla ciebie. Będzie tak, jakbyś nigdy nie istniał. Powiadomienia z 20 serwisów społecznościowych, newslettery z 40 sklepów, a do tego randomowy spam. Kiedy powiesz sobie dość? Jeśli ten moment już nastąpił, na pewno ucieszy cię informacja, że zniknąć z sieci można właściwie za jednym kliknięciem. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →