Obserwuj nas na instagramie:

Nowy singiel Jacoba A to piosenka po polsku o dążeniu do celu, inspirowana brytyjskimi 2-stepowymi brzmieniami.

Jacob A to wokalista obdarzony nieprzeciętnym, aksamitnym głosem, autor tekstów i klubowy MC współpracujący ze znakomitymi nazwiskami sceny klubowej. To też doświadczony bywalec takich eventów i festiwali jak Sunrise, Global Gathering, Godskitchen, Tunnel Electrocity czy Enhouse, a także klubów na Ibizie. Jego głos można było usłyszeć choćby we wspólnym nagraniu z najsłynniejszą transową formacją z Rosji – Moonbeam (Black Hole) oraz programach radiowych Ibiza Sonica Radio czy Tiesto. Właśnie zaprezentował nowy numer “Dobry Bardzo”, który zapowiada nowy materiał, nad którym aktualnie pracuje.

Utwór to pogodna piosenka o konsekwentnym dążeniu do celu i spełnianiu marzeń, która podnosi na duchu i pozytywnie nakręca. Muzyczne korzenie utworu sięgają znakomitej brytyjskiej sceny garage house, której renesans obecnie wyraźnie słychać w wielu produkcjach zagranicznych.

Za kompozycję i produkcję “Dzień Dobry Bardzo” odpowiada Marcin Górny, multiinstrumentalista formacji Poluzjanci a utwór wydaje wytwórnia Kingztown Music prowadzona przez doskonale znanego polskiego producenta i DJ – Gromee.

Zdjęcia do teledysku powstały w kilku miejscach Europy: Warszawa, Gdynia, Big Boat Party (Polska), Amsterdam (Holandia), Madonna Di Campiglio (Włochy) i Londyn (Anglia) a klip wyprodukowała agencja BeLogic Studio (Kamil Rydzewski & Joanna Duńka).

Nowy singiel Jacoba A to piosenka po polsku o dążeniu do celu, inspirowana brytyjskimi 2-stepowymi brzmieniami. Jacob A to wokalista obdarzony nieprzeciętnym, aksamitnym głosem, autor tekstów i klubowy MC współpracujący ze znakomitymi nazwiskami sceny klubowej. To też doświadczony bywalec takich eventów i festiwali jak Sunrise, Global Gathering, Godskitchen, Tunnel Electrocity czy Enhouse, a także klubów […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →