Ten Typ Mes i sporty ekstremalne w klipie PanPan


05 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Zawodniczka ekstremalnego downhillu Natalia Budner wystąpiła w teledysku promującym nowy singiel “Udekoruję dziś” z debiutanckiej płyty PanPan. Napisane przez Mesa słowa zaśpiewał Jacob A.

Do tego numeru pasuje zarówno stwierdzenie, że polski pop rośnie w siłę, jak i to, że popowa piosenka po polsku może dobrze siedzieć w drum and bassowym beacie. “Udekoruję dziś” to numer, który promuje debiutancką płytę PanPan. Choć Laur to pierwsza płyta tego projektu, jej autor, Bartek Waszak dobrze znany jest koneserom hip-hopu – jako Random Trip wydał album w wytwórni Noona. Zremiksował też utwór “Who Wouldn’t” Noviki.

Laur pełen jest ciepłych, deep house’owych brzmień, choć są na nim też utwory zahaczające o future bass, synth pop i drum and bass. “Udekoruję dziś” to kolejny singiel z tej płyty. Tekst Tego Typa Mesa śpiewa w nim Jacob A, którego śmiało można nazwać weteranem house’owej sceny.

Twórcy wideoklipu poszukując inspiracji odwiedzili ursynowski bike park “Kazoora”. Tam poznali Natalię Budner, utytułowaną zawodniczkę downhillu i dirtu, czyli ekstremalnej jazdy rowerowej.

– Natalia idealnie wpasowała się w rolę bohaterki scenariusza – mówi Pan Pan – Chcieliśmy poprzez ten utwór i klip dotrzeć do wszystkich, którzy potrafią lub pragną żyć chwilą, nie boją się przełamywać schematów na przekór okolicznościom, jakie serwuje nam codzienność. Ten klip jest o wolności, nadziei i o tym, że nic nie jest takie, jakie się może wydawać – dodają.

Sprawdź także:
PIONA – projekt Igora Fleiszera i Tomka Rawskiego. Zobacz pierwsze wideo

Zawodniczka ekstremalnego downhillu Natalia Budner wystąpiła w teledysku promującym nowy singiel “Udekoruję dziś” z debiutanckiej płyty PanPan. Napisane przez Mesa słowa zaśpiewał Jacob A. Do tego numeru pasuje zarówno stwierdzenie, że polski pop rośnie w siłę, jak i to, że popowa piosenka po polsku może dobrze siedzieć w drum and bassowym beacie. “Udekoruję dziś” to […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →