Jacek Stramik i Tomek Kołecki łączą siły na wspólnej trasie


06 grudnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Dwóch czołowych przedstawicieli sceny stand-upowej w styczniu wyruszy we wspólną mini trasę. Sprawdźcie, gdzie wystąpi duet Stramik/Kołecki!

Jacek Stramik to weteran, który na branży stand-upowej zjadł zęby. Występował w telewizji i niemalże na wszystkich scenach, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Oprócz bycia stand-uperem, jest też literatem-komikiem, a jego ostatni program Dobry jak chleb bił rekordy popularności.

Jecek Stramik – Dobry jak chleb, zobacz program

Z kolei Tomek Kołecki to przedstawiciel młodego pokolenia stand-uperów, który mimo to odnosi nie mniejsze sukcesy. Wskazują na to chociażby kilkusettysięczne, a nawet milionowe wyświetlenia jego programów na YouTube.

Tomek Kołecki – Nie o różach, nie o bratkach, zobacz program

Wspólna trasa stand-up Jacka Stramika i Tomka Kołeckiego, bilety

Już w styczniu obaj komicy połączą siły i zapewnią Wam dawkę humoru, której długo nie zapomnicie. Jacek Stramik i Tomek Kołecki wspólnie wyruszą w mini trasę, podczas której odwiedzą cztery miasta w Polsce.

11 stycznia – Puławy, Peweks Art & Music
12 stycznia – Radom, Archiwum Club
13 stycznia – Kielce, MASKA Incognito Club
14 stycznia – Starachowice, Pub Strych

Bilety na wszystkie powyższe wydarzenia znajdziecie na stornie Biletomat.pl. Kupcie już dzisiaj i spędźcie jeden z najzabawniejszych wieczorów z Jackiem Stramikiem i Tomkiem Kołeckim w roli głównej!

trasa Stramik kołecki

Dwóch czołowych przedstawicieli sceny stand-upowej w styczniu wyruszy we wspólną mini trasę. Sprawdźcie, gdzie wystąpi duet Stramik/Kołecki! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Jacek Stramik to weteran, który na branży […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →