fot. materiały prasowe

IGNACY patrzy w przeszłość „Ostatni raz”. Posłuchajcie nowego singla wokalisty


14 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

IGNACY powraca w wielkim stylu. Wokalista zaprezentował nam swój nowy singiel Ostatni raz, który umuzykalnia ważny moment w jego życiu.

Przygotowując się do życia na swoim

Dla Ignacego ostatnie i najbliższe tygodnie będą na pewno jednymi z najważniejszych w jego życiu. Muzyk domyka bowiem pewien etap swojej kariery, przygotowując się do życia na własną rękę. W jakim kierunku potoczą się dalsze plany?

Przeczytaj także: Moje Rytmy #64: IGNACY, czyli popowa subtelność młodego pokolenia

Ignacy
fot. materiały prasowe

Już od października Ignacy będzie studentem wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Pochodzący z Krosna artysta nie przeprowadza się jednak do Katowic, a do Warszawy, gdzie podejmie dodatkowo studia na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Amerykanistyki. Studia na Akademii Muzycznej będą odbywały się w trybie indywidualnym, by młody artysta mógł połączyć życie prywatne z zawodowym. Co więcej, samo dostanie się na tę uczelnię jest ogromnym sukcesem, ponieważ są to studia, na które przyjmowane są tylko dwie osoby rocznie.

Nic więc dziwnego, że ten pełen zawirowań okres w swoim życiu IGNACY postanowił rozpocząć od wypuszczenia świeżego singla.

Ostatni raz jest zakończeniem pewnego etapu. Pożegnaniem się z obecnym stanem rzeczy i pójściem naprzód. Uświadomiłem sobie, że stoję w miejscu i brakuje mi pola do rozwoju. Na próżno tracąc czas, zaglądam w przeszłość, zapominając o teraźniejszości. O tym też jest klip. Próbuję odnaleźć swoje nowe miejsce – tam, gdzie będę szczęśliwy i gdzie nie będę już musiał rozpamiętywać tego, co się wydarzyło

– mówi o utworze wokalista.

Nowy singiel nie jest również końcem muzycznych zapowiedzi, ponieważ już teraz wokalista zdradził, że we wrześniu ukaże się kolejna niespodzianka.

IGNACY – Ostatni Raz (Official Video), posłuchaj!

Za muzykę i produkcję utworu odpowiada Leon Krześniak.

IGNACY powraca w wielkim stylu. Wokalista zaprezentował nam swój nowy singiel Ostatni raz, który umuzykalnia ważny moment w jego życiu. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →