wikicommons

Ich Troje szuka pracownika. Na jakie stanowisko? Nie mamy pojęcia


18 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Ich Troje szuka pracownika! Na czym miałaby polegać praca z zespołem? Nie mamy pojęcia. Poznaliśmy jednak potencjalne wynagrodzenie.

Muzyk? Tour manager? Kierowca?

Na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawiła się informacja o tym, że wraz ze swoim zespołem Ich Troje poszukują pracownika. Podane zostały wymagania, a także przybliżona kwota wynagrodzenia. Problem jest jeden. Nie mamy pojęcia, na czym ma polegać oferowana praca.

Próbując rozwikłać tę zagadkę, spójrzmy na wymagania. Dyspozycyjność czasowa, odporność na pracę pod presją i radzenie sobie ze stresem są tak ogólnymi pojęciami, ze ciężko wyciągnąć z nich jakiekolwiek wnioski. Sugestią może być wielozadaniowość, a także prawo jazdy kategorii B. Może chodzi o kierowcę na trasie koncertowej? Jest to jedna z prawdopodobnych możliwości, choć tak naprawdę ciężko wyrokować cokolwiek po tak ogólnych wymaganiach.

Równie ogólnie ujęty jest temat wynagrodzenia, chociaż trzeba przyznać, że chociaż ujawnienie dolnych widełek jest czymś mile widzianym. Od czego jednak zależy, ile ponad 5000 zł możecie oczekiwać, pracując z zespołem Ich Troje? Bez znajomości specyfiki stanowiska ciężko to określić. Pomimo licznych niedomówień wierzymy, że znajdzie się wielu kandydatów, którzy postanowią spróbować swoich sił i powalczyć o pracę, która jest „pełna wyzwań, wrażeń i dobrej muzyki”. Planujecie odkurzyć swoje CV i spróbować?

Ogłoszenie na instagramie Michała Wiśniewskiego o pracy z Ich Troje

Ich Troje szuka pracownika. Do czego? Nie mamy pojęcia
fot. screenshot z instastory Michała Wiśniewskiego

Zespół Ich Troje szuka pracownika! Na czym miałaby polegać praca z zespołem? Nie mamy pojęcia. Poznaliśmy jednak potencjalne wynagrodzenie. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Muzyk? Tour manager? Kierowca? Na Instagramie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →