HVOB na dwóch koncertach w Polsce! Tym razem wystąpią z wyjątkowym gościem!

Ania Hofman
18 sierpnia 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

HVOB jesienią zagrają w Krakowie i Poznaniu. Na koncertach towarzyszyć im będzie Winston Marshall z Mumford And Sons!

Bilety na ich kwietniowy koncert wyprzedały się na pniu. Jesienią Paul Wallner i Anna Müller ponownie odwiedzą Polskę w ramach trasy promującej ich najnowszy album S i l k.

 

S i l k to trzeci krążek duetu i pierwszy, który został wydany nakładem ich własnej wytwórni Tragen Records. Materiał powstały przy współpracy z Winstonem Marshallem będzie można usłyszeć na żywo 25 października w krakowskim klubie Zet Pe Te i dzień później w poznańskiej Tamie. Polskie występy są częścią europejskiej trasy zespołu, który odwiedzi jesienią 26 miast.

Bilety na koncerty są dostępne na stronie Biletomat.pl – ci, którzy wybierają się do Poznania klikają tutaj. Ci, którym bliżej do Krakowa – tutaj. :)

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.