fot. materiały promocyjne

Niesamowita rapowa improwizacja, czyli Hip-Hop Jam Session


12 grudnia 2022

Podziel się newsem:

A gdyby tak połączyć typowe jam session z hip-hopową energią? To pytanie zadano sobie w Katowicach, gdzie powstało Hip-Hop Jam Session.

Prawdziwe święto hip-hopu

Co dzieje się, gdy rap napotyka instrumentalistów? Niezwykłe jam session! Hip-Hop Jam Session w katowickim klubie Hipnoza to miejsce, w którym powstają niepowtarzalne brzmienia. Usłyszycie tu świeże interpretacje kultowych kawałków, autorskie utwory i freestyle przy akompaniamencie niezwykle uzdolnionych instrumentalistów. Wstęp darmowy, tak więc tym bardziej nie może was tam zabraknąć! Notujcie datę 20 grudnia i wpadajcie do Hipnozy w Katowicach posłuchać, jak brzmi prawdziwa zajawka w tym niezwykłym połączeniu. A może sami chcecie spróbować swoich sił? Droga otwarta!

Hip-Hop Jam Session to nie tylko muzyka na żywo, ale też taniec!

Niesamowita rapowa improwizacja, czyli Hip-Hop Jam Session
fot. materiały promocyjne

Stały punkt na imprezowej mapie Katowic

Cały projekt jest inicjatywą współpracy marki HOP ON oraz Jazz Clubu Hipnoza. O zaplecze techniczne zadbało miasto Katowice, w ramach projektu Dzielnica Brzmi Dobrze. Podczas wydarzeń Hip-Hop Jam Session można usłyszeć stały skład tworzący Ferbi: Ferbi (rap), Fabian Klimanek (trąbka, elektronika), Jacek Bies (syntezatory), Olaf Rykała (perkusja), a także gości. To cykliczne wydarzenie już na stałe wpisało się w imprezową mapę Katowic, które przecież mogą pochwalić się niezwykle bogatą historią i dużym wkładem w budowę historii polskiego hip-hopu.

A gdyby tak połączyć typowe jam session z hip-hopową energią? To pytanie zadano sobie w Katowicach, gdzie powstało Hip-Hop Jam Session. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →