Grudniowe premiery na NETFLIXIE w sam raz na święta!


14 grudnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Przed Wami świeży kalendarz najlepszych produkcji.

Święta się zbliżają, więc wypadałoby zaplanować, co będziemy oglądać na NETFLIXIE zajadając kolejną porcję barszczu z uszkami.

Oto nasz przegląd nowości na Netflixie, dzięki którym w te święta nie będziecie się nudzić. :)

1983 – premiera 30 listopada

Serial przedstawia alternatywną rzeczywistość, w której atak terrorystyczny z 1983 roku sprawia, iż Polakom wymyka się szansa na wyzwolenie, a Związek Radziecki nie upada. Akcja rozgrywa się 20 lat później, gdy wciąż trwa zimna wojna…Na temat polskiej produkcji Netflixa pojawiło się już wiele sprzecznych opinii… Obejrzyjcie i oceńcie sami 1983!

TIDELANDS – premiera 14.12

Młoda kobieta po spędzeniu 10 lat w zakładzie poprawczym wraca do swojego rodzinnego miasteczka rybackiego. W nim odkrywa tajemnice, sekrety i… dziwnych ludzi mieszkających po drugiej części zatoki.

Obrońca Stambułu – premiera 14.12

Młody sklepikarz znajduje magiczny artefakt łączący go ze starożytną organizacją obrońców Stambułu. Możemy się domyślić, że diametralnie zmieni jego życie…

Telefonistki 2 sezon – premiera 26.12

Serial o kobietach, Madrycie i latach 20. Bohaterki zatrudniają się w krajowej centrali telefonicznej, gdzie uczą się pracy w nowoczesnym miejscu. Oczywiście poszukiwania miłości i przyjaźni to jedne z głównych zajęć telefonistek.

Bierzcie pierogi, rybę, ciasto i odpalajcie Netflixa z rodziną :)

Przed Wami świeży kalendarz najlepszych produkcji. Święta się zbliżają, więc wypadałoby zaplanować, co będziemy oglądać na NETFLIXIE zajadając kolejną porcję barszczu z uszkami. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Oto […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →