fot. Alex Eden Smith

George Ezra przyjedzie do Polski z nową płytą


16 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Wspaniała wiadomość! George Ezra odwiedzi Polskę w ramach trasy koncertowej promującej płytę Gold Rush Kid. Kiedy i gdzie zagra Brytyjczyk?

George Ezra z nowym singlem

George Ezra coraz intensywniej przygotowuje się do wydania swojej trzeciej studyjnej płyty. Autor takich przebojów, jak Shotgun czy Paradise wydał kilkanaście dni temu singiel Green Green Grass. Co muzyk mówi o piosence?

Święta Bożego Narodzenia w 2018 roku spędzałem w St. Lucia. Pojechałem tam z moimi dwoma przyjaciółmi z rodzinnego miasta. Siedzieliśmy sobie w beach barze, popijaliśmy domowej roboty rum i lokalne piwo, rozmawiając o pracownikach, kiedy nagle usłyszeliśmy muzykę, która dobiegała z odległości kilku ulic.

Gdy minęło jakieś pół godziny, postanowiłem, że muszę tam pójść i sprawdzić, co się dzieje. Gdy dotarłem na miejsce, okazało się, że trwa tam wielka uliczna impreza. Mieli tam sporo nagłośnienia i uliczne jedzenie. Zapytałem jakiejś kobiety o to, co się tu dzieje i dowiedziałem się, że to był pogrzeb. Dla trzech osób! Ludzie celebrowali życia trzech osób. Pomyślałem sobie wtedy, że u nas robi się to nieco inaczej, ale i tak było to piękne.

– komentuje George Ezra

George Ezra – Green Green Grass

Kiedy muzyk przyjedzie do Polski?

Płyta Gold Rush Kid ujrzy światło dzienne już 10 czerwca 2022 roku. Co o krążku mówi autor?

Gold Rush Kid? To ja. Jest to postać, którą chcę uosobić, aby przypominała mi, jak czułem się, pisząc i nagrywając nowe utwory. Kiedy wróciłem z trasy promującej drugą płytę, bardzo poczułem, jak to jest przez tak długi czas być z dala od swoich najbliższych czy od codziennej rutyny. Przestawienie się jest czymś, nad czym warto popracować. Kiedy z kolei dłużej się zastanowisz, to koncertowanie też jest super, bo ma się okazję odwiedzić wiele pięknych miejsc. Zrozumiałem, że są dwie strony medalu, które niestety nie mogą istnieć jednocześnie. To w zasadzie oznacza, że postępujemy dobrze, bo obie strony są tak samo interesujące i ciekawe. Czasem może nie być między nimi równowagi, ale warto do nich dążyć.

Fani będą mieli sporo czasu, aby nauczyć się tekstów nowych kawałków. George Ezra odwiedzi nas bowiem dopiero w 2023 roku. Artysta zagra 19 lutego na warszawskim Torwarze. Wejściówki będą dostępne na stronie organizatora od 20 maja.

Wspaniała wiadomość! George Ezra odwiedzi Polskę w ramach trasy koncertowej promującej płytę Gold Rush Kid. Kiedy i gdzie zagra Brytyjczyk? Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie George […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →