Czwarty numer Gazety Magnetofonowej już jest!


22 września 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Czwarty numer Gazety Magnetofonowej, kwartalnika poświęconego polskiej muzyce, trafił dzisiaj do sklepów.

Na okładce znów świetny rysunek Dawida Ryskiego i temat numeru – “Słowo”. W nowym numerze Magnetofonowej znajdziecie rozmowy z Fiszem o chaosie, Leskim o ryzyku, Gabą Kulką o kruchości oraz z Voggiem z Decapitated o brutalnej muzyce i brutalnym życiu.

Inni bohaterowie numeru to m.in. Kortez, Hatti Vatti, Tides From Nebula, Shy Albatross, Resina, Super Girl Romantic Boys i TRYP. Do tego felietony Arka Hronowskiego, Tego Typa Mesa, Tekli Mrozowickiej, Agnieszki Szydłowskiej, Pablopavo, mnóstwo recenzji płyt oraz ciekawych tematów.

Gazetę Magnetofonową można nabyć w salonach Empik, salonach prasowych RUCH, sieci HDS (m.in. Inmedio) oraz Świat Prasy, a także w zaprzyjaźnionych sklepach i klubach oraz w sprzedaży wysyłkowej. Od tego numeru Magnetofonowa dostępna jest także w wersji mobilnej na urządzenia z systemami iOS i Android.

Sprawdź także:
Holak: Bycie muzykiem bardzo ułatwia mi projektowanie dla muzyki [rozmowa]

Czwarty numer Gazety Magnetofonowej, kwartalnika poświęconego polskiej muzyce, trafił dzisiaj do sklepów. Na okładce znów świetny rysunek Dawida Ryskiego i temat numeru – “Słowo”. W nowym numerze Magnetofonowej znajdziecie rozmowy z Fiszem o chaosie, Leskim o ryzyku, Gabą Kulką o kruchości oraz z Voggiem z Decapitated o brutalnej muzyce i brutalnym życiu. Zobacz także Co […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →