fot. Artur AEN Nowicki

Wyjątkowe doświadczenie nie tylko dla fanów elektroniki. Bilety na Garbicz Festival na Biletomat.pl!

Obserwuj nas na instagramie:

Garbicz Festival to wydarzenie, o którym mówi się, że kto raz postawił tam stopę, zawsze powróci. Jesteście ciekawi dlaczego?

Jedyne takie miejsce

Prawdopodobnie każda osoba zaangażowana w kulturę festiwalową słyszała legendy o Garbicz Festival. Europejski Burning Man. Owiane mistycyzmem miejsce, w którym nie wolno robić zdjęć. Park rozrywki dla dorosłych. To tylko część stwierdzeń, które możecie usłyszeć o tym niesamowitym festiwalu. Jak zawsze wiadomo niewiele. We wsi w województwie lubuskim, zamieszkującej 304 osoby, odbywa się wyjątkowy festiwal z muzyką elektroniczną, na który przyjeżdżasz bez znajomości line-upu. Możesz poczuć tam zupełną swobodę – nie wolno tu bowiem robić żadnych zdjęć.

Wyjątkowe doświadczenie nie tylko dla fanów elektroniki. Bilety na Garbicz Festival na Biletomat.pl!
fot. Artur AEN Nowicki

W zeszłym roku organizatorzy festiwalu zrobili jednorazowy wyjątek dla naszych przyjaciół z muno.pl. Dzięki temu możemy dać wam mały przedsmak tego, co zobaczycie w Garbiczu. Dla wielu fanów i fanek muzyki elektronicznej stanowi on niemal punkt obowiązkowy wakacyjnych wojaży. Mówi się, że kto raz zawita na Garbicz Festival, ten już zawsze będzie chciał tu wracać. Organizatorzy w tym roku nie uchylają rąbka tajemnicy, ale obiecują rozwój artystyczny:

Cena biletów pozwala nam zwiększyć budżet przeznaczony na artystyczną część festiwalu. W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił ogromny rozwój kreatywny – jesteśmy naprawdę podekscytowani, mogąc się nim z wami podzielić. W tym roku przeznaczymy większe środki, aby uczynić festiwal bardziej ekologicznym i świadomym. Uważamy, że mamy wobec środowiska dług, tak samo jak ono dostarcza nam środków do życia.

Zastanawiasz się, gdzie możesz dostać bilety? Już pędzimy z pomocą!

Wyjątkowe doświadczenie, nie tylko dla fanów elektroniki. Czym jest Garbicz Festival?
fot. Artur AEN Nowicki

Kup bilety na Garbicz Festival!

Bilety na Garbicz Festival, który odbędzie się między 3 a 7 sierpnia w miejscowości Garbicz, są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Pamiętajcie, że na Biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. 

Wyjątkowe doświadczenie nie tylko dla fanów elektroniki. Bilety na Garbicz Festival na Biletomat.pl!
fot. Artur AEN Nowicki

Garbicz Festival to wydarzenie, o którym mówi się, że kto raz postawił tam stopę, zawsze powróci. Jesteście ciekawi dlaczego? Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Jedyne takie miejsce Prawdopodobnie każda osoba zaangażowana w kulturę festiwalową słyszała legendy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →