materiały promocyjne

Gądecz Hip-Hop Festival z mocną reprezentacją klasycznego rapu


07 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Gądecz Hip-Hop Festival jest prawdziwą gratką dla wszystkich fanów klasycznego rapu. Duża reprezentacja raperów związanych z BOR zawita do województwa kujawsko-pomorskiego.

Dużo BOR i klasyczne brzmienia w Gądeczu

Są tu jacyś fani klasycznego rapu? Gądecz Hip-Hop Festival powinien być dla was punktem obowiązkowym w sezonie festiwalowym. Dlaczego? Zobaczcie, jaka reprezentacja naszej sceny zawita do województwa kujawsko-pomorskiego. Przede wszystkim są to reprezentanci wytwórni BOR lub powiązane z nią postaci. Usłyszymy oczywiście Palucha, który wraz ze Słoniem zaprezentuje utwory z ich wspólnej płyty Pośród Hien. W Gądeczu zagra także inny reprezentant Poznania, Lipa, a także powiązany ze środowiskiem BOR producent i raper Gibbs. Kto oprócz nich pojawi się na festiwalu? Niezwykle doświadczone i renomowane postacie: O.S.T.R. oraz duet Polska Wersja. Poniżej znajdziecie pełen line-up wydarzenia wraz z rozpiską godzinową. Oprócz gwiazd wieczoru usłyszmy także liczny support w postaci lokalnych artystów:

16:30 Docent Uselis
17:00 W mieście wychowani
17:30 Maic bandit
18:00 Azet Azecina
18:30 Monepark
19:00 Lipa
20:00 O.S.T.R.
21:00 Gibbs
22:00 Polska Wersja
23:00 Słoń
00:00 Paluch

Paluch x Słoń – Jedna Nić (prod. Worek)

Kup bilety na Gądecz Hip-Hop Festival

Bilety na Gądecz Hip-Hop Festival są już dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na gądeckim evencie! Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów. 

Gądecz Hip-Hop Festival z mocną reprezentacją klasycznego rapu
bilet kolekcjonerski na Gądecz Hip-Hop Festival

Gądecz Hip-Hop Festival jest prawdziwą gratką dla wszystkich fanów klasycznego rapu. Duża reprezentacja raperów związanych z BOR zawita do województwa kujawsko-pomorskiego. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Dużo BOR i klasyczne brzmienia w Gądeczu Są tu jacyś […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →