Florence and The Machine powraca do Polski! Zabiera ze sobą Young Fathers!


02 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Brytyjka w marcu zagra koncert w Łodzi.

Niedawno gościła na Orange Warsaw Festival 2018, a w przyszłym roku powróci do Polski! Florence + The Machine 15 marca 2019 roku zagrają w łódzkiej Atlas Arenie. Na koncercie usłyszymy kawałki z najnowszej płyty artystki “High As Hope, który jest najbardziej osobistym albumem w jej dorobku. Opowiada na nim o dorastaniu w południowym Londynie, związkach, rodzinie i sztuce. To również pierwszy album, gdzie wokalistka objęła funkcję współproducentki.

Wiadomo, że to zawsze jest skomplikowany proces, a ja na pewno nie rozgryzłam wszystkiego, jednak czuję, że “High As Hope” to dobre odzwierciedlenie miejsca, w którym obecnie się znajduję jako artystka. Czuję, że jestem bardziej szczera, na pewno mam większy komfort sama ze sobą.

Do współpracy przy nowej płycie Florence Welch zaprosiła całą plejadę gwiazd – na krążku “High As Hope” pojawili się tacy artyści, jak Sampha, Kamasi Washington, Kelsey Lu czy Jamie xx.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Florence + The Machine przyjedzie do Łodzi razem z brytyjskim zespołem Young Fathers, który 5 lipca zagra na Open’er Festival 2018. Support przed Florence + The Machine będzie z kolei ich pierwszym halowym koncertem w Polsce!

Sprzedaż biletów na koncert Florence + The Machine w Łodzi rusza 6 lipca 2018 na Biletomat.pl.

Brytyjka w marcu zagra koncert w Łodzi. Niedawno gościła na Orange Warsaw Festival 2018, a w przyszłym roku powróci do Polski! Florence + The Machine 15 marca 2019 roku zagrają w łódzkiej Atlas Arenie. Na koncercie usłyszymy kawałki z najnowszej płyty artystki “High As Hope, który jest najbardziej osobistym albumem w jej dorobku. Opowiada na nim […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →