Orange Warsaw Festival 2018 – znamy pierwszych headlinerów. Zaplatajcie wianki i szykujcie brokaty!


01 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Wiemy już, kto pojawi się na warszawskim Służewcu w pierwszy weekend czerwca.

Po cudownych wieściach o headlinerach Open’era 2018 przyszedł czas na Orange Warsaw Festival! Dziś ogłoszono dwóch pierwszych artystów, którzy pojawią się na warszawskim Służewcu w 2018 roku.

1 czerwca w stolicy zagra sam… Sam Smith! Będzie to pierwszy koncert Brytyjczyka w naszym kraju. Zdobywca Oscara i Grammy na Orange Warsaw Festival 2018 na pewno zaprezentuje polskiej publice kawałki ze swojej najnowszej płyty The Thrill Of It All.

Dzień później, 2 czerwca 2018 na scenie Orange Warsaw Festival 2018 pojawi się natomiast… Florence + The Machine, która w 2016 dała świetny koncert na Openerze. Gwiazda indie popu i ikona stylu boho to kolejny gość z Wielkiej Brytanii, który odwiedzi warszawski Służewiec.

Poza tym w line up’ie Orange Warsaw Festival 2018 pojawił się kultowy LCD Soundsystem oraz Tyler The Creator. Sprzedaż biletów na festiwal ruszy 4 grudnia 2017.

Wiemy już, kto pojawi się na warszawskim Służewcu w pierwszy weekend czerwca. Po cudownych wieściach o headlinerach Open’era 2018 przyszedł czas na Orange Warsaw Festival! Dziś ogłoszono dwóch pierwszych artystów, którzy pojawią się na warszawskim Służewcu w 2018 roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →