Fink wraca do Polski! Sprawdź, gdzie zagra brytyjski zespół!


19 marca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Grupa pojawi się u nas na dwóch koncertach.

Fink to brytyjski zespół z Finem Greenallem na czele. W swojej muzyce łączą najróżniejsze inspiracje: od trip hopu przez tradycję soulu, bluesa i folku po alternatywnego rocka.

Ich albumy Perfect Darkness, Hard Believer czy Resurgam w Polsce i na świecie okazały się bestsellerami.

Myślę, że w zespołach, które grają ze sobą długo, wytwarza się rodzaj telepatii i my z pewnością ją wykorzystujemy. Mamy też radykalnie inne gusta muzyczne, co paradoksalnie trzyma nas razem w zdrowy sposób. Obóz Finka oparty jest na lojalności – lubimy budować prawdziwy team, który funkcjonuje jak rodzina – mówi lider zespołu.

Fink jesienią zagra w Polsce dwa koncerty: 6 listopada w Starym Maneżu w Gdańsku, zaś 8 listopada w warszawskim Palladium. Zespół zapowiada, że podczas koncertów, oprócz repertuaru znanego z ostatnich płyt, usłyszymy też nowe kawałki.

Sprzedaż biletów na koncerty rusza 21 marca o godz. 10:00. Można będzie je kupić na BILETOMAT.PL.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.