fot. materiały promocyjne

Dla wszystkich elfów, magów i czarownic. Festiwal Simbiosa 2023 rozpoczął sprzedaż biletów


24 października 2022

Podziel się newsem:

Szykujcie urlop na początek czerwca! Festiwal Simbiosa powraca z kolejną dawką magii i zbliżania uczestników do matki natury.

Czy wierzysz w magię?

Z pełną świadomością swoich słów możemy powiedzieć: nie ma w Polsce drugiego takiego festiwalu jak Festiwal Simbiosa. Wystarczy spojrzeć na jego opis: „zlot elfów, czarownic, magów, adeptów sztuk wszelakich i wszelkiej maści dusz pięknych”. Jest to więc odpowiedni moment, by zadać sobie pytanie: czy wierzycie w magię? Jeśli tak, to Festiwal Simbiosa jest miejscem dla was, jeśli nie, być może to dobra okazja, by jeszcze raz spróbować zweryfikować swoje poglądy. Szczególnie w tak pięknych okolicznościach przyrody jak jezioro Świętajno określane mianem perły Mazur. Co czeka na wszystkich, którzy zdecydują się przyjechać do Warchał na cztery dni festiwalu? Między innymi 7 stref tematycznych: 5 obszernych namiotów z warsztatami i prelekcjami oraz 2 sceny – główna i scena muzyczna na plaży, liczne warsztaty, codzienna joga, medytacje, wieczorne DJ-sety po koncertach, bogata oferta aktywności wodnych czy wieczorne ogniska. A to zaledwie ułamek tego, co oferuje Festiwal Simbiosa.

Film promujący Festiwal Simbiosa 2022

Przekonany? Bilety już w sprzedaży!

To jak, przekonani? Zaklepujcie w takim razie urlop od 1 do 4 czerwca 2023 roku, sprawdzajcie, czy wasze namioty są sprawne i wpisujcie w mapy Google’a, jak dojechać do Warchał nad jeziorem Świętajno! Zakwaterowanie na polu namiotowym otoczonym lasem to dodatkowy plus festiwalu, który pomimo mocnego stawiania na kontakt z naturą może pochwalić się łatwym dostępem do mediów, doskonałym zasięgiem i nowoczesną infrastrukturą sanitarną. Bilety na Festiwal Simbiosa 2023 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl

Szykujcie urlop na początek czerwca! Festiwal Simbiosa powraca z kolejną dawką magii i zbliżania uczestników do matki natury. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Czy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
369 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →