kadr z materiału z produkcji „crynyli”

Fall Out Boy z niezwykłym wydaniem ostatniego albumu. Zrobiony jest… z łez

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół Fall Out Boy wydał swój ostatni album na wyjątkowych winylach, „crynylach”, Zawierają one bowiem łzy członków zespołu.

Winyl pełen łez

Na początku tego roku Fall Out Boy wydali swój ósmy album So Much (For) Stardust. Dziś z kolei ogłosili wyjątkowe wydanie winylowe, a raczej „crynylowe” . I tak, nazwa doskonale oddaje, czym jest ten przedmiot, choć wątpię, byście się tego spodziewali. Do winylu dodane są bowiem… łzy członków zespołu. Cena detaliczna wynosiła 99,99 dolarów amerykańskich (ok. 416 zł), a w zestawie znalazły się funkcjonalne dozowniki chusteczek. Piszemy o cenie w czasie przeszłym, ponieważ zespół wytłoczył tylko 50 sztuk płyt „crynylowych”. Wszystkie wyprzedały się natychmiast, ale zespół twierdzi, że zatrzymał kilka kopii.

Film promujący „crynyle” Fall Out Boy

Idole epoki emo

Łzy w przypadku Fall Out Boy nie są przypadkiem. Zespół bowiem w zasadzie od początku swojej działalności wpisuje się w nurt emorocka. Nietrudno więc zgadnąć, że lata ich największej świetności dawno minęły. Bazując na sprzedaży wydań fizycznych ich płyt, zespół był najpopularniejszy w latach 2005-2015, co wpisuje się także w czasy popularności tego podgatunku muzyki. Wówczas płyty zespołu z przedmieść Chicago sprzedawały się w nakładzie przekraczającym 1,4 miliona egzemplarzy, a ich najpopularniejszy album, From Under the Cork Tree, pokrył się nawet podwójną platyną (ponad 2,7 miliona egzemplarzy).

Zespół Fall Out Boy wydał swój ostatni album na wyjątkowych winylach, „crynylach”, Zawierają one bowiem łzy członków zespołu. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Winyl pełen łez Na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →