fot. materiały promocyjne

17 lat minęło! Ewelina Flinta powraca z albumem i trasą koncertową


19 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

To jeden z najbardziej niespodziewanych powrotów roku. Ewelina Flinta po 18 latach wyda nowy album i jeszcze w tym roku rusza w trasę koncertową.

Powrót po blisko dwóch dekadach

To będzie jeden z najbardziej niespodziewanych powrotów ostatnich lat. Wiosną 2023 roku na półki sklepowe trafi trzeci studyjny album Eweliny Flinty. Będzie to jej powrót po 18 latach (!) od wydania ostatniej płyty zatytułowanej Nie znasz mnie. Mariposę, bo taki tytuł nosi nowy krążek, promują jak do tej pory dwa single: nagrane wspólnie z Natalią Grosiak Zakochana oraz Frutti di Mare. Jak możemy przeczytać w opisie wydawnictwa:

Słowa i kompozycje tym razem dedykowane są przede wszystkim kobietom. Materiał utrzymany jest w surowej formie, okraszony instrumentami akustycznymi. W nowych utworach drzemie siła, mądrość i doświadczenie. Ewelina Flinta składa hołd kobiecości i kobietom, drodze do wolności i niezależności, którą każda z nich przechodzi. To także zwrot ku ciału, dzikości, ale też powolnemu, lecz nieustępliwemu rytmowi natury. Wokalistka udowadnia, że głos i muzyczna ekspresja mogą nieść indywidualny bunt i dawać moc tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Warstwa muzyczna i tekstowa to również osobisty manifest Flinty, która sama siebie określa i tworzy na własnych zasadach. Nie próbuje się podobać, dzięki czemu polska muzyka zyskuje szczery, wolny od ograniczeń, kobiecy głos

– opis płyty Mariposa.

Ewelina Flinta – Frutti di Mare

Kup bilety na trasę koncertową Eweliny Flinty!

Zanim jednak ukaże się Mariposa, artystka ruszy w trasę koncertową, by promować nadchodzący materiał. Jeszcze w tym roku wystąpi w czterech miastach:

  • 3 grudnia w Warszawie w klubie Niebo
  • 7 grudnia we Wrocławiu w Starym Klasztorze
  • 8 grudnia w Łodzi w klubie Wooltura
  • 11 grudnia w Katowicach w klubie Królestwo

Bilety na każde z tych wydarzeń są dostępne na stronie biletomat.pl.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy doświadczenie i niezawodność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z Biletomat.pl, który wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze bileteryjno-promocyjnej jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez i festiwali w kraju.

To jeden z najbardziej niespodziewanych powrotów roku. Ewelina Flinta po 18 latach wyda nowy album i jeszcze w tym roku rusza w trasę koncertową. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →