EuroDance90s – impreza w stylu lat 90′ w Warszawie


06 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Lubicie imprezy w stylu lat 90′? Mamy dla Was idealną propozycję na jeden z wrześniowych wieczorów. Wybierzcie się na EuroDance90s w Warszawie!

Disco EuroDance90s – impreza w dobrym stylu

Wielu z Was zapewne pamięta lata 90′. Kultowe czasy ortalionowych dresów zapisały się dużymi literami w polskiej historii. Legendarne lata 90′ znamy i kochamy z żarówiastych kolorów, gum Turbo, zdjęć na Polaroid i kaset, które do dzisiaj zalegają w wielu polskich domach. Aktualnie coraz więcej osób wraca do tych historycznych czasów, by czerpać z nich inspiracje modowe i muzyczne. Disco EuroDance90s to impreza, która niczym wehikuł czasu zabierze Was w lata 90′!

Disco EuroDance90s – kultowe hity

Lata 90′ to przede wszystkim czas eksperymentów muzycznych. Disco EuroDance90s Wam o tym przypomni. To wydarzenie zabierze Was w sentymentalną podróż do starych i lubianych hitów. Być może poznacie również utwory, które do tej pory nie były Wam znane.

Spice Girls – Wannabe

Możecie liczyć na najlepsze piosenki. Lata 90′ to moment rozkwitu karier takich gwiazd jak BON JOVI, Spice Girls, ABBA czy Backstreet Boys.

Backstreet Boys – Everybody (Backstreet’s Back)

Na EuroDance90s z pewnością spotkacie inne osoby, dla których muzyka szalonych lat 90′ to najlepsza forma rozrywki. Ta impreza to najlepsze miejsce na zabranie znajomych. Atmosfera pozwoli Wam też na zawieranie nowych relacji! Idźcie i przekonajcie się, że muzyka lat 90′ łączy ludzi!

EuroDance90s w Warszawie – piątek, 11 września – bilety

Impreza odbędzie się w piątek 11 września w Drukarni przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie. Start wydarzenia o godzinie 19:00. Organizatorzy zapewniają, że jeśli wczujecie się w klimat imprezy i zabierzecie ze sobą jakiś element ubioru z lat 90′, to będzie na Was czekał Welcome Drink! Bilety na disco są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl

Lubicie imprezy w stylu lat 90′? Mamy dla Was idealną propozycję na jeden z wrześniowych wieczorów. Wybierzcie się na EuroDance90s w Warszawie! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →