Ethan Bortnick (fot. materiały promocyjne)

Ethan Bortnick na pierwszym koncercie w Polsce!

Obserwuj nas na instagramie:

Amerykański kompozytor wystąpi na jedynym koncercie w naszym kraju. Zagra w warszawskim klubie Niebo 5 maja 2023 roku.

Dziecięcy geniusz

Ethan Bortnick to ciekawa postać – urodził się w Hollywood, ale nie w głowie były mu filmy, ale muzyka. I to klasyczna. Kiedy miał 3 lata na keyboardzie grał Mozarta, a kompozycją zajął się 3 lata później. Dziecięcy geniusz – ot co! Ten wielki talent nie pozostał niezauważony – jeździł po świecie i występował w programach telewizyjnych, np. u Oprah czy Jaya Leno. Kiedy miał 9 lat ustanowił Światowy Rekord Guinessa jako najmłodsza osoba występująca ze swoją trasą koncertową.

Współczesny klasyk

Dziś Bortnick ma 22 lata i nie wydaje się, żeby stracił zapał do tworzenia muzyki! W ostatnim czasie współpracuje na przykład z multiinstrumentalistą i producentem Dylanem Edmundsem – w listopadzie 2021 roku światło dzienne ujrzał singiel artysty Cut my fingers off, a w sierpniu zeszłego roku Bortnick opublikował utwór Engravings, który poniósł się echem na TikToku. Najnowsza trasa to kolejna próba podboju świata i zdobycia kolejnych fanów. 

Kup bilety na koncert Ethana Bortnicka

Jesteście ciekawi Ethana Bortnicka na żywo? Artysta zagra 5 maja w warszawskim klubie Niebo. Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Ethan Bortnick

Amerykański kompozytor wystąpi na jedynym koncercie w naszym kraju. Zagra w warszawskim klubie Niebo 5 maja 2023 roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dziecięcy geniusz Ethan Bortnick to ciekawa […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →