Dzień Dziecka – jak być dużym dzieckiem bez cringe’u?

Obserwuj nas na instagramie:

Przychodzimy z propozycjami wydarzeń, dzięki którym znów poczujecie się jak dzieci. Sprawdźcie, gdzie możecie się wybrać.

Dzień Dziecka świętować może każdy, bo przecież wszyscy mamy w sobie coś z dziecka. Warto to wewnętrzne dziecko pielęgnować, dlatego przygotowaliśmy kilka wydarzeń, na które możecie się wybrać, by chociaż na chwilę wrócić do tych czasów beztroski. Może to być także świetny pomysł na prezent na przykład dla młodszego rodzeństwa. Łapcie nasze propozycje.

4 czerwca – Stand-up Festival w Warszawie – Stadion Miejski Legii Warszawa

propozycje wydarzeń na dzień dziecka

Gdzie lepiej oderwiecie się od codzienności jeśli nie na gali stand-upu? W sobotę, 4 czerwca na Stadionie Legii w Warszawie wystąpi plejada polskich komików. Na scenie pojawią się Łukasz Lotek Lodkowski, gospodarz wydarzenia, Piotr Zola Szulowski, Błażej Krajewski, Michał Leja, Wiolka Walaszczyk, Tomek Kołecki, Czarek Sikora i Darek Gadowski. O oprawę muzyczną i wizualną zadba Falcon1.

Bilety: 79-179 zł, kup na Biletomat.pl

6 czerwca – Wieczór Komedii Improwizowanej – Kraków, Klub Studio

propozycje wydarzeń na dzień dziecka

Z kolei 6 czerwca w Krakowie odbędzie się Wieczór Komedii Improwizowanej, organizowana przez Grupę AD HOC. Cieszący się ogromną popularnością spektakl komediowy odbędzie się w Klubie Studio. Wieczór składa się z kilkunastu gier, scen, skeczy i piosenek komediowych, które są tworzone są na żywo w oparciu o sugestie publiczności. Dzięki temu możecie mieć pewność, że będzie to wydarzenie, które więcej się nie powtórzy.

Line-up: Grupa AD HOC w składzie: Janek Malinowski, Michał Próchniewicz, Michał “Jeffrey” Ociepa, Alan Pakosz, gość: Kacper Ruciński
Bilety: 45-55 zł, kup na Biletomat.pl

9, 11 czerwca – NutkoSfera, czyli CeZik śpiewa dzieciom w Więcborku i Torzymiu

propozycje wydarzeń na dzień dziecka

Teraz propozycja dla najmłodszych. Nutkosfera i DrobNutki, czyli projekty pod kierownictwem CeZika to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki.

Bilety: 20-45 zł, kup na Biletomat.pl

7 czerwca – koncert zespołu Bush – Warszawa, Proxima

propozycje wydarzeń na dzień dziecka

Kolejna propozycja to nostalgiczna podróż do lat 90. Post-grunge’owa grupa Bush, która wylansowała takie przeboje jak Swallowed czy Glycerine po wielu latach powróci do Polski. Muzycy zagrają 7 czerwca w warszawskiej Proximie. Grupa będzie promować swój najnowszy album The Kingdom, ale na żywo usłyszymy także wszystkie najważniejsze hity.

Bilety: 159 zł, kup na Biletomat.pl

5 czerwca – koncert zespołu Social Distortion – Warszawa, Progresja

propozycje wydarzeń na dzień dziecka

Zostając przy nostalgii, mamy jeszcze jedną koncertową propozycję. Zespół Social Distortion, nazywany punkową wersją The Rolling Stones, powstał pod koniec lat 70. XX wieku. Przez ponad 40 lat działalności skład zespołu wielokrotnie się zmieniał, a jego jedynym oryginalnym członkiem pozostaje lider, wokalista i gitarzysta – Mike Ness. Social Distortion znani są z miłości do intensywnego koncertowania, co warto sprawdzić podczas ich pierwszego koncertu w naszym kraju. Grupa zagra 5 czerwca w warszawskiej Progresji.

Bilety: 145 zł, kup na Biletomat.pl

3 czerwca – Claptone we Wrocławiu – Zaklęte Rewiry

propozycje wydarzeń na dzień dziecka

Dobra impreza to też świetny pomysł na świętowanie Dnia Dziecka. W ten weekend nadarzy się ku temu okazja. Po dwóch latach oczekiwań na nowy termin, w końcu wiadomo, że Claptone wystąpi we Wrocławiu 3 czerwca. Artysta wystąpi w Zaklętych Rewirach, a supportować go będą Tommy Gustav i Loui, a także Deep Infect.

Bilety: 119 zł, kup na Biletomat.pl

3-5 czerwca – Festiwal JUWELAND 2022 – Słupsk

propozycje wydarzeń na dzień dziecka

A może by tak wybrać się na 3 dni do Słupska na Festiwal JUWELAND? W wydarzeniu biorą udział artyści z całej Polski reprezentujący różne gatunki z całej Polski. Do line-upu zaproszono artystów o niezaprzeczalnej pozycji na arenie scenicznej, jak również tych, którzy niedawno rozpoczęli lub rozpoczynają swoją drogę artystyczną. Jak twierdzą organizatorzy, JUWELAND jest wyjątkowym edukacyjno – artystycznym przedsięwzięciem w Polsce, które oprócz tego, że daje możliwość spotkania artystów nieprofesjonalnych z artystami zawodowymi, zwraca szczególną uwagę na aspekt kulturalnej, artystycznej i obywatelskiej edukacji młodzieży.

Line-up: Lordofon, Young Multi, Oliwka Brazil, Otsochodzi, Smolasty, Happysad, Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, KULT, Bruklin, Nocny Kochanek, Łydka Grubasa, Organek
Bilety: 90-240 zł, kup na Biletomat.pl

Dzień Dziecka z Biletomat.pl

Więcej propozycji wydarzeń, na które możecie się wybrać z okazji Dnia Dziecka, znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Znajdźcie tam coś dla siebie.

Przychodzimy z propozycjami wydarzeń, dzięki którym znów poczujecie się jak dzieci. Sprawdźcie, gdzie możecie się wybrać. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Dzień Dziecka świętować może każdy, bo […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →