materiały promocyjne

Dreamersland 2024 z datą i startem sprzedaży biletów


19 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

W 2024 roku do Puszczy Bolimowskiej powróci Dreamersland, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie pozwalające zajrzeć w głąb siebie.

Dreamersland powróci w przyszłym roku

Dreamersland powróci w 2024 roku! Poznaliśmy datę odbywania się tego wyjątkowego festiwalu w przyszłym roku. Uczestniczy spotkają się w Puszczy Bolimowskiej między 3 a 7 lipca. Dreamersland to bezsprzecznie jedno z najbardziej unikatowych, jeśli nie najoryginalniejsze wydarzenie kulturalne tego lata w naszym kraju. Festiwal mający łączyć różne dziedziny sztuki, kultury i poprzez kontakt z naturą pozwolić zajrzeć w głąb siebie. Pomogą w tym artyści i prelegenci. Ci jednak wciąż pozostają tajemnicą. Jak jednak informują organizatorzy, będą to nowi, wspaniali członkowie Dreamerslandowej Rodziny i czułe powroty, międzynarodowa plejada twórców z różnych kultur i zakątków globu.

Dreamersland 2024 z datą i startem sprzedaży biletów

Co świadczy o wyjątkowości festiwalu Dreamersland? Oprócz niezwykłych okoliczności przyrody, jakie dostarcza lokalizacja, czyli Puszcza Bolimowska, uczestnicy żyją eko także poprzez odżywianie się jedynie wegańsko i niespożywanie alkoholu. Pośród atrakcji podczas Dreamerslandu jego organizatorzy wskazują: muzykę, sety i koncerty, cacao, taniec, naturę, warsztaty, prelekcje, spotkanie artystów sztuk wszelakich, wystawy, body art, performance, naukę, wiedzę, saunę, kręgi Improwizacji, alchemię, jogę, doświadczanie, opowieści i baśnie… To co? Jesteście gotowi na jedno z najbardziej niezwykłych doświadczeń w waszym życiu? Zabierzcie ze sobą namiot, przedmioty pierwszej potrzeby, matę do jogi, dużą dozę otwartości i gotowości do doświadczania nieznanych sobie dotąd rzeczy. Bilety na przyszłoroczny Dreamersland są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że możecie również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

W 2024 roku do Puszczy Bolimowskiej powróci Dreamersland, jedyne w swoim rodzaju wydarzenie pozwalające zajrzeć w głąb siebie. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Dreamersland powróci w przyszłym roku Dreamersland powróci w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →