Dido wraca do Polski na dwa koncerty


13 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Po listopadowym, wyprzedanym koncercie w Poznaniu, Dido ponownie zawita do Polski. Artystka w czerwcu wystąpi w dwóch miastach: Warszawie i Sopocie. Sprawdźcie szczegóły.

Dido to jedna z najlepiej sprzedających się brytyjskich wokalistek w historii. Na swoim koncie ma ponad 40 milionów albumów na całym świecie. Krążki No Angel oraz Life For Rent należą do najlepiej sprzedających się płyt wszech czasów w Wielkiej Brytanii.

Jej utwory były wykorzystywane na ścieżkach dźwiękowych takich filmów jak: Love Actually, Bridget Jones: W pogoni za rozumem czy Seks w wielkim mieście 2.

Dido – Still On My Mind

Dido w marcu 2019 roku wydała swój najnowszy album zatytułowany Still On My Mind. To piąty album studyjny, który wokalistka wydała w ciągu 20-letniej kariery.

Chciałam uchwycić te doznania, które wciąż odczuwam podczas słuchania muzyki. Ten przypływ uczucia, że już nic więcej ponadto nie jest potrzebne. Żyłam życiem, które jest tylko muzyką. Słyszę melodie w mojej głowie. Muzyka jest ukojeniem, ekscytacją, jest wszystkim i zawsze jest dla mnie ostoją.

W ramach promocji płyty, artystka wyruszyła w pierwszą od 15 lat trasę koncertową.

Dido ponownie w Polsce. W czerwcu zagra w Warszawie i Sopocie

Niedawno, bo w listopadzie Dido zagrała wyprzedany koncert w poznańskiej Sali Ziemi. W tym roku wokalistka ponownie odwiedzi Polskę, tym razem dwukrotnie. Będzie można usłyszeć ją na żywo 24 czerwca w warszawskiej hali Expo XXI oraz dzień później, 25 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie.

Bilety na koncert w Warszawie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 199 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.