Depeche Mode ogłaszają nowy album!


02 lutego 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Depeche Mode ogłosili premierę swojej nowej, 14. studyjnej płyty “Spirit”, którą promuje singiel “Where’s The Revolution”.

Wspaniałe wieści nie tylko dla hardkorowych depeszowców – Depeche Mode już 17 marca 2017 roku wrócą z nową płytą, stworzoną wraz z Jamesem Fordem z Simian Mobile Disco!

“Sprit” to pierwsza płyta z nową muzyką zespołu od czasu wydanej w 2013 roku i świetnie przyjętej płyty “Delta Machine”, która zadebiutowała na 1. miejscu oficjalnych zestawień sprzedaży płyt w 12 krajach, także w Polsce. Album zbiera znakomite noty od tych, którzy mieli okazję się z nim zapoznać – Magazyn Q uznał go za
“jeden z najmocniej naładowanych energią albumów Depeche Mode od lat”.

depeche mode spirit

Płytę promuje singiel “Where’s The Revolution”, udostępniony we fragmencie jeszcze w ub. roku na konferencji prasowej zespołu w Mediolanie.

Koncert Depeche Mode i specjalna impreza dla polskich fanów

Polscy fani Depeche Mode będą mieli okazję kupić nową płytę dzień przed premierą podczas specjalnej imprezy w warszawskim barzeStudio 16 marca. Organizatorzy – Sony Music Poland i Empik – przygotowują na ten noc szereg trzymanych na razie w tajemnicy atrakcji.

W ramach promocji płyty “Spirit” zespół wyruszy w światową trasę koncertową, której pierwszą, europejską część zobaczy ponad 1,5 miliona widzów na 34 koncertach w 21 krajach. Początek “Global Spirit Tour” odbędzie się 5 maja w Sztokholmie. W Polsce Depeche Mode wystąpią 21 lipca na PGE Narodowym w Warszawie – ostatnie bilety na to wydarzenie są jeszcze w sprzedaży.

depeche mode w polsce plakat

Depeche Mode ogłosili premierę swojej nowej, 14. studyjnej płyty “Spirit”, którą promuje singiel “Where’s The Revolution”. Wspaniałe wieści nie tylko dla hardkorowych depeszowców – Depeche Mode już 17 marca 2017 roku wrócą z nową płytą, stworzoną wraz z Jamesem Fordem z Simian Mobile Disco! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →