Czy tak brzmi nowy hit z FIFY? Sergio Pizzorno przedstawia THE S.L.P.


15 maja 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Sergio Pizzorno, znany przede wszystkim za sprawą zespołu Kasabian, nareszcie uchylił rąbka tajemnicy. Dziś poznaliśmy pierwszy utwór wydany w ramach solowego projektu Brytyjczyka.

Już od dłuższego czasu Pizzorno zapowiadał “pójście na swoje”. Solowy projekt gitarzysty Kasabian owiany był tajemnicą przez miesiące. Na szczęście fani muzyka nie muszą już dłużej czekać. Brytyjczyk zaprezentował pierwszy utwór wydany pod szyldem The S.L.P. (od pierwszych liter imion i nazwiska artysty, Sergio Lorenzo Pizzorno).

Numer zatytułowany Favourites, gdzie gościnnie wystąpiła raperka Little Simz, łączy w sobie to, za co słuchacze uwielbiają Kasabian oraz sporo więcej. Charakterystyczne brzmienie gitary Pizzorno, podkręcone tempo i flow Little Simz dały efekt, który idealnie pasowałby jako motyw przewodni dla kolejnej części gry FIFA, co od razu zauważyło wielu fanów muzyka.

W tym aspekcie Sergio i jego koledzy z Kasabian mają już spore doświadczenie, gdyż ich utwory niejednokrotnie trafiały na ścieżkę dźwiękową popularnej serii. Wystarczy wspomnieć taki tytuł, jak choćby Club Foot.

Związek Pizzorno z piłką nożną jest bardzo mocny, co nie jest niczym szczególnym w przypadku brytyjskich muzyków. Co więcej, zadeklarowany fan Leicester City to utalentowany kopacz. Pizzorno ma za sobą występy w meczach charytatywnych, w których m.in. popisał się bramką, jakiej nie powstydziłby się żaden profesjonalista. Warto zauważyć, że poniższy gol został trafiony nie byle komu, bo legendzie Arsenalu Londyn, wieloletniemu bramkarzowi reprezentacji Anglii, Davidowi Seamanowi.

Póki co, nie są znane szczegóły dotyczące premiery debiutanckiej płyty The S.L.P.

Sergio Pizzorno, znany przede wszystkim za sprawą zespołu Kasabian, nareszcie uchylił rąbka tajemnicy. Dziś poznaliśmy pierwszy utwór wydany w ramach solowego projektu Brytyjczyka.Już od dłuższego czasu Pizzorno zapowiadał “pójście na swoje”. Solowy projekt gitarzysty Kasabian owiany był tajemnicą przez miesiące. Na szczęście fani muzyka nie muszą już dłużej czekać. Brytyjczyk zaprezentował pierwszy utwór wydany pod szyldem The […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →