materiały promocyjne

Cult Of Luna i Russian Circles z dwoma wspólnymi koncertami w Polsce

Podziel się newsem:

Potężne, metalowe uderzenie zmierza do Polski. Zespoły Cult Of Luna i Russian Circles zagrają dwa koncerty w naszym kraju.

Potężne post-hardcore’owe uderzenie w dwóch polskich miastach

Cult Of Luna to sprawdzona marka w Polsce. Koncerty tego zespołu w naszym kraju zawsze stoją na najwyższym poziomie i przyciągają tłumy. Nie było opcji, że Szwedzi ominą Polskę, planując swoją trasę w 2023 roku. Ogrom energii oraz multum emocji ponownie sprowadzą do nas uznanych reprezentantów post-hardcore’u, jednak tym razem nie przyjadą sami. Prócz headlinerów tego muzycznego wydarzenia, na scenie zobaczymy także amerykański zespół Russian Circles. Jest na co czekać, więc wszyscy metalheadzi, rezerwujcie sobie termin w marcowym kalendarzu. Wspólne koncerty tych dwóch zespołów będzie okazja zobaczyć w dwóch polskich miastach, Krakowie oraz Warszawie.

Relacja z europejskiej trasy szwedzkiego zespołu

Kup bilety na wspólną trasę Cult Of Luna i Russian Circles!

Już 30 marca Cult Of Luna i Russian Circles wystąpią w Krakowie w klubie Studio, natomiast dzień później będzie można ich usłyszeć w Warszawie w klubie Progresja. Bilety na oba te koncerty są dostępne do kupienia na stronie biletomat.pl. Pamiętajcie, że na biletomat.pl można również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Potężne, metalowe uderzenie zmierza do Polski. Zespoły Cult Of Luna i Russian Circles zagrają dwa koncerty w naszym kraju. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Potężne post-hardcore’owe uderzenie […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →