clubbing: 2019-04-12

Piątek 06 grudnia

digital organism projekt lab

Digital Organism: Bordeaux Deep Family / Ashwagundub Soundsystem

Piątek, 6.12, godz: 22:00 Projekt LAB, Poznań

Kup bilet
tama

Kobosil | Tama

Piątek, 6.12, godz: 23:59 Tama, Poznań

schron

Lucid Dream II: John Monkman LIVE (Anjunadeep / Kompakt)

Piątek, 6.12, godz: 23:59 Schron, Poznań

dom technika

Gabber CLASS : s z y b c i e j

Piątek, 6.12, godz: 23:00 Dom Technika, Poznań

Seb & Rodrigezz B-DAY Bash! w/ Vonda7

Seb & Rodrigezz B-DAY Bash! w/ Vonda7

Piątek, 6.12, godz: 23:00 Transformator, Wrocław

inqbator

Visions On Tour INQbator

Piątek, 6.12, godz: 23:00 INQbator Klub, Katowice

Ciało: Ayarcana

Ciało: Ayarcana

Piątek, 6.12, godz: 23:00 Ciało, Wrocław

Singing Sinatra | Jacek Siciarek & Jazz Pretenders live

Piątek, 6.12, godz: 20:00 SASSY, Gdańsk

próżność

DESiRE '93 pres. Pham | Próżność

Piątek, 6.12, godz: 22:00 Próżność, Poznań

Mikołajkowy Drum And Bass 06.12.2019 Local na Mokotowie

Mikołajkowy Drum And Bass 06.12.2019 Local na Mokotowie

Piątek, 6.12, godz: 22:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

Mødule w 999 Scalameriya, Capo, Modifer, VJ Martinovna

Mødule w 999: Scalameriya, Capo, Modifer, VJ Martinovna

Piątek, 6.12, godz: 23:00 999, Warszawa

International Girls DJ’s x Prozak 2.0

Piątek, 6.12, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Wulkan #007 Krakatau - Sansibar, Kovvalsky, Biøs (live)

Piątek, 6.12, godz: 22:00 Szpitalna 1, Kraków

Sobota 07 grudnia

Kup bilet
Aparde LIVE & Jan Fleck - Technonica vol. 1

Aparde LIVE & Jan Fleck - Technonica vol. 1

Sobota, 7.12, godz: 23:00 Transformator, Wrocław

Selectors Night vol 7

Selectors Night vol 7

Sobota, 7.12, godz: 23:00 TANZ BAR, Szczecin

tama

Komitet Obrony Disco | Tama

Sobota, 7.12, godz: 23:00 Tama, Poznań

Kup bilet

Mr.Polska x HouseRave | AZYL

Sobota, 7.12, godz: 20:00 Azyl, Puszczykowo

próżność

The Very Polish Cut Outs present Slavic Disco

Sobota, 7.12, godz: 22:00 Próżność, Poznań

Toruński Drum and Bass ! // NRD KLUB // 07.12

Toruński Drum and Bass ! // NRD KLUB // 07.12

Sobota, 7.12, godz: 22:00 NRD, Toruń

inqbator

Siasia & Friends |INQbator

Sobota, 7.12, godz: 22:00 INQbator Klub, Katowice

regime V uro: Laksa b2b re:ni

regime V uro: Laksa b2b re:ni

Sobota, 7.12, godz: 22:00 Ciało, Wrocław

SASSY Circus! Starring Jacob A / Mibro & Ricardo / Ashaki dancer

Sobota, 7.12, godz: 22:00 SASSY, Gdańsk

projekt lab

Taniec Dla Planety: Ruede Hagelstein (Watergate) / Projekt LAB

Sobota, 7.12, godz: 23:00 Projekt LAB, Poznań

schron

Endure: D-Leria / Delirio, Berlin

Sobota, 7.12, godz: 23:59 Schron, Poznań

Flirtini & Friends x Prozak 2.0

Flirtini & Friends x Prozak 2.0

Sobota, 7.12, godz: 22:30 Prozak 2.0, Kraków

Hakken: Coretoon - winter edition

Hakken: Coretoon - winter edition

Sobota, 7.12, godz: 23:00 D.K. Luksus, Wrocław

Czwartek 12 grudnia

Kup bilet

Burleska w/ Lillet L'amour | Próżność

Czwartek, 12.12, godz: 20:00 Próżność, Poznań

Piątek 13 grudnia

Piekarnia na Jasnej

Piekarnia na Jasnej

Piątek, 13.12, godz: 23:00 Jasna 1, Warszawa

projekt lab

Wixapol inwejds Poznan }) Pyromaniacy ({

Piątek, 13.12, godz: 22:00 Projekt LAB, Poznań

Tylko Polskie Techno: Błażej Malinowski / TAKA / Agim

Tylko Polskie Techno: Błażej Malinowski / TAKA / Agim

Piątek, 13.12, godz: 23:00 Ciało, Wrocław

schron

We Fight for Dubstep #4

Piątek, 13.12, godz: 23:59 Schron, Poznań

DRUM And Basstards - Friday the 13th

DRUM And Basstards - Friday the 13th

Piątek, 13.12, godz: 22:30 Bliska, Bielsko-Biała

Komora Basowa Vol 32

Komora Basowa Vol 32

Piątek, 13.12, godz: 22:00 STK 47 - Warehouse, Kraków

Pryzmat

Pryzmat

Piątek, 13.12, godz: 23:00 NIEBO, Warszawa

Say Yes to Transformator with I AM BAM

Say Yes to Transformator with I AM BAM

Piątek, 13.12, godz: 23:00 Transformator, Wrocław

Sobota 14 grudnia

Wake&Rave #2 Lars Huismann

Wake&Rave #2: Lars Huismann | 999

Sobota, 14.12, godz: 23:00 999, Warszawa

tama

Tylko Polskie Techno / 14.12 / TAMA

Sobota, 14.12, godz: 23:00 Tama, Poznań

projekt lab

Czeluść PZN: Zdechły Osa / Ka-meal / Jutro / Kosa / inni

Sobota, 14.12, godz: 23:00 Projekt LAB, Poznań

10 uro Warsaw Mechanism The Liberator Dj's

10 uro Warsaw Mechanism: The Liberator Dj's

Sobota, 14.12, godz: 23:00 Poziomy, Warszawa

dom kultury w lublinie

TECHNO_DOM - Agim / Kosma / Einar

Sobota, 14.12, godz: 22:00 Dom Kultury w Lublinie, Lublin

Residents Night

Residents Night

Sobota, 14.12, godz: 23:00 TANZ BAR, Szczecin

The Very Polish Cut Outs present Slavic Disco

The Very Polish Cut Outs present Slavic Disco

Sobota, 14.12, godz: 23:00 Ciało, Wrocław

TFR Residents Night

TFR Residents Night

Sobota, 14.12, godz: 23:00 Transformator, Wrocław

Ładuję...