Chrysta Bell ponownie w Polsce. Mamy bilety

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Chrysta Bell to artystka, performerka oraz aktorka, łącząca dynamiczne elementy teatralne i multimedialne, które gwarantują niezapomniane wrażenia podczas jej występów. W listopadzie przyjedzie do Polski na jeden koncert. Sprawdźcie szczegóły.

Chrysta Bell w wieku 21 lat rozpoczęła współpracę z legendarnym Davidem Lynchem, co zaowocowało albumem This Train (2011), popularną piosenką Polish Poem ze ścieżki filmowej do Inland Empire (2006) oraz niesamowitym EP Somewhere in the Nowhere (2016).

Chrysta Bell w Twin Peaks

Ostatnio współpracowała z Lynchem na planie cieszącego się międzynarodowym uznaniem serialu Twin Peaks: The Return. W swoim telewizyjnym debiucie aktorskim Lynch obsadził Chrystę Bell w głównej roli FBI Agent Tammy Preston. Aktorka wystąpiła u boku Lyncha, Laury Dern i Miguela Ferrera.

Chrysta Bell u boku Davida Lyncha w serialu Twin Peaks

Chrysta Bell, oprócz tego, że jest aktorką i piosenkarką, zrobiła także karierę w modelingu. Pojawiła się między innymi we włoskim Vogue oraz na okładce książki fotografa Larry’ego Finka – Somewhere There’s Music.

5 kwietnia 2019 roku Chrysta Bell wydała swój najnowszy album – Feels Like Love.

Chrysta Bell w Polsce – bilety

Artystka w tym roku pojawi się na jednym koncercie w Polsce. 11 listopada wystąpi w warszawskim klubie Praga Centrum. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.