Caspian po czterech latach wraca do Polski


11 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Caspian, czyli jeden z najważniejszych przedstawicieli sceny post-rockowej 11 sierpnia wystąpi w Poznaniu. Sprawdź szczegóły.

Zespół Caspian powstał w 2003 roku w Beverly, w stanie Massachusetts. Grupę tworzy pięciu muzyków: Philip Jamieson , Calvin Joss, Erin Burke-Moran, Jonny Ashburn i Jani Zubkovs. Tworzą muzykę post-rockową, w której rzadko pojawiają się wokale.

Ich ostatni album studyjny, Dust&Disquiet, wydany w 2015 roku,  zawiera najbardziej różnorodny materiał w dorobku grupy. Pojawia się na nim m.in. waltornia, a także kwartet smyczkowy. Płyta została wydana nakładem wytwórni Triple Crown Records.

Od roku 2005 zespół zagrał ponad 800 koncertów, odwiedzając przy tym ponad 40 krajów na 4 różnych kontynentach. Caspian często gościł również w Polsce, gdzie zawsze był świetnie przyjmowany przez fanów. Ostatni ich koncert odbył się w listopadzie 2015 roku w Warszawie.

Zespół 11 sierpnia zagra w poznańskim klubie Pod Minogą. Wejściówki są już dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.