BOVSKA zapowiada nową płytę i trasę koncertową!


07 sierpnia 2018

Podziel się newsem:

Nowa płyta wokalistki ukaże się już we wrześniu.

Bovska powraca z nowym albumem! Trzeci krążek wokalistki „Kęsy” wypełniony będzie elektroniką w niebanalnym wydaniu. Proste refreny, chwytliwe teksty, mocne beaty, taneczne rytmy i dużo elektryzującej muzyki – tego na pewno nie zabraknie na nowej płycie Bovskiej!

Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Jan Smoczyński, który wraz z Bovską stworzył muzykę. Teksty, jak zawsze, napisała sama Bovska, która zaprojektowała również płytę, zaś okładka powstała we współpracy z Pawłem Nolbertem i fotografem Łukaszem Murgrabia.

Album „Kęsy” będzie miał swoją premierę już we wrześniu, a chwilę potem Bovska wyruszy w ogólnopolską trasę koncertową, w ramach której odwiedzi 12 miast!

BOVSKA „KĘSY” – TRASA KONCERTOWA

 • 14.10.2018 – Bezsenność, Wrocław
 • 18.10.2018 – Klub Forty Kleparz, Kraków
 • 20.10.2018 – Tama, Poznań
 • 21.10.2018 – Variete Muza, Koszalin
 • 26.10.2018 – ZOK Hydrozagadka, Zielona Góra
 • 27.10.2018 – Soda/Lordis, Łódź
 • 9.11.2018 – Dom Kultury, Lublin
 • 10.11.2018 – Królestwo, Katowice
 • 16.11.2018 – Gwint, Białystok
 • 23.11.2018 – K4, Szczecin
 • 24.11.2018 – Sfinks700, Sopot

BOVSKA KONCERTY – KUP BILET

Bovska to zdecydowanie jeden z najważniejszych debiutów 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” został wyprzedany w 2 dni po premierze, a artystka została nominowana do Fryderyków. Singlowy utwór „Kaktus” podbił serca publiczności, został przesłuchany ponad 16 mln razy w serwisie YouTube i stał się motywem przewodnim czołówki do serialu TVN „Druga Szansa”.

Bovska ma za sobą występy na najważniejszych festiwalach w kraju – m.in. Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Kraków Live Festival, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu czy Green Olsztyn Festival. Druga płyta artystki zatytułowana „Pysk” została nominowana do Fryderyków w kategorii „Album Roku Elektronika”.

Bovska to artystka kompletna, a towarzysząca jej oprawa wizualna dopracowana jest do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa, poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty.

Nowa płyta wokalistki ukaże się już we wrześniu. Bovska powraca z nowym albumem! Trzeci krążek wokalistki „Kęsy” wypełniony będzie elektroniką w niebanalnym wydaniu. Proste refreny, chwytliwe teksty, mocne beaty, taneczne rytmy i dużo elektryzującej muzyki – tego na pewno nie zabraknie na nowej płycie Bovskiej! Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Jan Smoczyński, który wraz z […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
39 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →