fot. materiały prasowe

Borys Szyc z córką w filmie „Miało cię nie być”. Sonia debiutuje jako aktorka


19 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Twórca komediowego hitu Teściowie nadchodzi z kolejnym filmem. W Miało cię nie być Borys Szyc gra ze swoją córką Sonią Szyc. Zobaczcie jak wypadli razem na ekranie.

Szycowie w filmie Miało cię nie być

Nie daleko pada jabłko od jabłoni. Sonia Szyc, córka Borysa Szyca, zadebiutuje z nim na ekranie w filmie Miało cię nie być. Fabuła filmu skupia się na historii Mańki, licealistki, która niespodziewanie zachodzi w ciążę. W trudnej sytuacji szuka pocieszenia u ojca, z którym dotychczas nie miała najlepszej relacji. Różnice pokoleniowe oraz brak kontaktu dają się we znaki, ale życiowy temat zbliża ich do siebie i daje przestrzeń na odbudowanie kontaktu.

U boku Szyców na ekranie zobaczymy m.in. Anitę Jancię, Macieja Bisiorka, Annę Moskal, Annę Mrozowską, a także Magdalenę Cielecką, Izabelę Kunę oraz Jana Peszka. Miało cię nie być wyreżyserował Jakub Michalczuk, który zdobył sympatię polskiej publiki filmem Teściowie z 2021 roku. Najnowsza produkcja została oparta na scenariuszu Kasi Sarnowskiej (Wszystkie nasze strachy, (Nie)znajomi, Chemia).

Miało cię nie być tylko w kinach od 27 października. Zobaczcie zwiastun produkcji.

Borys Szyc znów z syndromem Piotrusia Pana

Oglądając zwiastun filmu, nie sposób uniknąć skojarzeń z ostatnim dużym projektem, w którym wziął udział Borys Szyc. W Warszawiance aktor gra Franka Czułkowskiego, „wiecznie młodego” 40-latka, prowadzącego bujne życie towarzyskie. Ma 12-letnią córkę, z którą nie mieszka, choć bardzo ją kocha. W serialu SkyShowtime ich relacja jest ciepła, choć mamy wrażenie, że w przyszłości dziecku może odbić się czkawką imprezowe, niestabilne życie ojca. Miało cię nie być nie jest tożsamą historią, ale trudno nie oprzeć się wrażeniu, że Szyc po raz kolejny wciela się w rolę dojrzałego faceta, który nigdy nie wziął pełnej odpowiedzialności za swoje decyzje. Okaże się, czy na stałe pokochamy go w takim wydaniu, czy może taki wizerunek trochę nam się przeje.

„Warszawianka” z Borysem Szycem z pierwszym trailerem
kadr z serialu „Warszawianka”

Twórca komediowego hitu Teściowie nadchodzi z kolejnym filmem. W Miało cię nie być Borys Szyc gra ze swoją córką Sonią Szyc. Zobaczcie jak wypadli razem na ekranie. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →