Blunt Razor – „Szczebrzeszyn”, czyli genialny debiut zespołu z Jaworzna


01 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Blunt Razor to zespół, o którym mogliście jeszcze nie słyszeć wiele. Zapewniamy Was jednak, że zdecydowanie warto zapoznać się z ich debiutanckim albumem - Szczebrzeszyn.

Kim jest zespół Blunt Razor?

To grupa czterech muzyków, którą tworzą – wokalista i klawiszowiec Andrzej Nocoń, gitarzysta Łukasz Bochenek, perkusista Łukasz Pierzchała oraz basista Szymon Golec. Jako zespół istnieją już od 2012 roku, a na scenie występują trzy lata.

blunt razor

Ich kariera od początku skazana była na sukces. Triumfowali w wielu konkursach i na festiwalach takich jak ŠKODA Auto Muzyka, Firestone Headliners of Tomorrow, Festiwal Młodych Talentów, czy Festiwal Supportów. Oprócz tego są reprezentantami projektu wytwórni Kayax My Name Is New.

Blunt Razor – Ready for it now

Obecny rok jest dla Blunt Razor szczególnie wyjątkowy. Grupa gra coraz więcej koncertów i ma za sobą między innymi występ na jednej ze scen Fest Festival. Zostali docenieni przez takich artystów jak Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska, czy Piotr Metz.

Blunt Razor – Szczebrzeszyn

Zwieńczeniem tych sukcesów jest debiutancki album grupy Blunt RazorSzczebrzeszyn, który właśnie miał swoją premierę!

blunt razor

Co znajdziecie na Szczebrzeszynie? Dziewięć utworów, na które składa się wielogatunkowy miks. Usłyszycie tam wpływy indie-rockowe, elektroniczne, a nawet elementy orientalnych brzmień. Jest tanecznie, a jednocześnie z pazurem i przede wszystkim intrygująco.

Do tego dochodzi fenomenalny, niespotykany głos, którym Andrzej Nocoń wspina się momentami na wyżyny wokalnej zabawy dźwiękiem. To w zestawieniu z tak charakterystycznym brzmieniem tworzy bardzo oryginalny sound zespołu Blunt Razor.

Blun Razor – Time To Find Out

Album Szczebrzeszyn to materiał niesamowicie świeży i nowy na polskiej scenie. Blunt Razor zaliczają niezwykle udany początek kariery, która może dotrzeć bardzo wysoko. Warto śledzić działania tej grupy już dziś. Zacznijcie od przesłuchania albumu Szczebrzeszyn!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także