Blackbear z nową płytą na koncercie w Polsce


17 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Blackbear w kwietniu wydał swój najnowszy album - Anonymous. Już 5 października materiału z tej płyty będzie można posłuchać na żywo podczas koncertu w Warszawie. Sprawdźcie szczegóły.

Matthew Tyler Musto występujący pod pseudonimem Blackbear to młody amerykański wokalista, autor tekstów i producent. Współpracował z takimi twórcami jak: Justin Bieber, G-Eazy, Mike Posner, Machine Gun Kelly, Childish Gambino, Billie Eilish, Pharrell Williams, Miley Cyrus czy Linkin Park. Jest współtwórcą hitu Boyfriend Justina Biebera. Prowadzi także swoją własną wytwórnię Beartrap Sound.

Jego muzyka nie należy do lekkich. Ma wrodzony talent do tworzenia piosenek i doskonałe wyczucie melodii. Posiada niezwykłą umiejętność do przemieniania skomplikowanych pomysłów w ciasne, precyzyjne przestrzenie liryczne, jest nieustępliwym perfekcjonistą, który ceni doskonałość techniczną jako producent.

Blackbear w ramach swojej solowej działalności wydał już pięć albumów studyjnych: Deadroses, Help, Digital Druglord, Cybersex oraz najnowszy Anonymous.

Artysta ma już silną pozycję na rynku muzycznym. Potwierdza to chociażby Platyna za utwór Idfc czy Podwójna Platyna dla singla Do Re Mi.

Blackbear – Do Re Mi

Blackbear w Polsce – bilety

Amerykański artysta rozpoczął właśnie europejską część trasy promującej najnowsze wydawnictwo. W jej trakcie, 5 października Blackbear wystąpi w warszawskiej Stodole. Bilety na koncert w cenie 99 PLN są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Blackbear - Warszawa, Stodoła | 05.10.2019

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.