Bilet Otwarty. Wesprzyj kina studyjne w swoim mieście


16 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Kina studyjne w całym kraju rozpoczęły akcję Bilet Otwarty. Kupując teraz wejściówkę na seans, do wykorzystania po ponownym otwarciu placówek, można pomóc im przetrwać w czasie kryzysu.

Kryzys związany z pandemią koronawirusa dotyka wielu branż, również filmowej. Prace nad wieloma nowymi produkcjami musiały zostać wstrzymane, przesunięto długo oczekiwane daty premier, a niektórzy twórcy zdecydowali się na udostępnianie nowości od razu na platformach streamingowych. Również pokazy filmów odbywają się teraz online.

Skutki kryzysu mocno odczuwają także właściciele małych kin studyjnych, które w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ dają możliwość oglądania najnowszych premier filmowych w bardziej kameralnych warunkach. Zamknięcie wszystkich instytucji kulturalnych spowodowało, że miejsca te straciły swój główny dochód, jakim jest sprzedaż biletów.

Bilet Otwarty. Kupując teraz voucher na seans, możesz pomóc kinom studyjnym przetrwać kryzys

Chcecie, aby Wasze ulubione kina studyjne przetrwały? Możecie im pomóc. Placówki w całej Polsce ruszyły z akcją Bilet Otwarty. W jej ramach oferują internetową sprzedaż voucherów, które będzie można wykorzystać w późniejszych terminie, na jakikolwiek, wybrany przez widza seans.

Pełną i na bieżąco aktualizowaną listę miejsc, w których można zakupić taki voucher znajdziecie na facebookowym profilu Gutek Film, czyli czołowego dystrybutora polskiego i światowego kina, który wspiera akcję.

To świetna opcja dla wszystkich kinomaniaków, którzy nie mogą się doczekać kolejnego wyjścia do kina lub dla tych, którzy szukają prezentu dla bliskiej osoby.

Kina studyjne w całym kraju rozpoczęły akcję Bilet Otwarty. Kupując teraz wejściówkę na seans, do wykorzystania po ponownym otwarciu placówek, można pomóc im przetrwać w czasie kryzysu. Kryzys związany z pandemią koronawirusa dotyka wielu branż, również filmowej. Prace nad wieloma nowymi produkcjami musiały zostać wstrzymane, przesunięto długo oczekiwane daty premier, a niektórzy twórcy zdecydowali się […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →