Beth Ditto wydaje nową kolekcję ubrań size plus


07 listopada 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Mary Beth Patterson znana pod pseudonimem Beth Ditto, wokalistka zespołu Gossip, od wielu lat zadeklarowana lesbijka i feministka, zaprezentowała swoją nową kolekcję ubrań size plus.

Od wielu lat demonstrująca przeciwko kultowi anoreksji, zwraca uwagę społeczeństwa na problem dyskryminacji ludzi otyłych. Protestuje przeciwko propagowaniu w show biznesie kultu ludzi “wychudzonych”. Twierdzi, że trend anoreksji przejmują wpatrzone w swoje idolki nastolatki. Za taki stan rzeczy obarcza gejów. Homoseksualni panowie według Beth traktują kobiety jak lalki, pozbawiając je charakteru i kolejnych kilogramów. 

beth-ditto-finals_2-1-744x1024

Ditto nie ma problemu ze swoją wagą. W licznych wywiadach powtarza, że je, co chce i nie zamierza z tego rezygnować. W zeszłym roku zadebiutowała z kolekcją ubrań, o której mówi “bezkompromisowa, śmiała, ludzka i ponadczasowa”, teraz przyszedł czas na drugą dawkę ubrań size plus spod ręki Ditto.

Zdjęcia do lookbooka zostały stworzone przez fotografkę Hannę Moon oraz stylistę Charlesa Jeffrey i zaprezentowane na stronie internetowej wokalistki. Casting na modelki prezentujące stroje został przeprowadzony na Instagramie, a do współpracy zaproszona została między innymi Isabel Hendrix.

Kolekcja na sezon zima 2016 jest dostępna na stronie bethditto.com.

beth-ditto-finals_4-1-679x1024

beth-ditto-finals_8-1-677x1024

beth-ditto-finals_9-1-691x1024

beth-ditto-finals_12-2-687x1024

beth-ditto-finals_13-1-691x1024

Sprawdź także:
Jamila Woods – dumna kobieta, bąbelki i LSD

Mary Beth Patterson znana pod pseudonimem Beth Ditto, wokalistka zespołu Gossip, od wielu lat zadeklarowana lesbijka i feministka, zaprezentowała swoją nową kolekcję ubrań size plus. Od wielu lat demonstrująca przeciwko kultowi anoreksji, zwraca uwagę społeczeństwa na problem dyskryminacji ludzi otyłych. Protestuje przeciwko propagowaniu w show biznesie kultu ludzi “wychudzonych”. Twierdzi, że trend anoreksji przejmują wpatrzone […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →