Bass Astral x Igo w utworze Agnieszki Osieckiej i Krzysztofa Komedy


19 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Bass Astral x Igo podczas gali Nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wykonali kultowy utwór Nim wstanie dzień, z filmu Prawo i pięść.

W czerwcu, w Teatrze Narodowym w Warszawie odbyła się coroczna gala rozdania Nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Ma ona na celu uhonorowanie artystów, którzy poprzez swoją działalność przyczyniają się do rozwoju polskiej kultury.

W trakcie gali odbył się wyjątkowy koncert duetu Bass Astral x Igo. Muzycy wystąpili wspólnie z Stokłosa Collective Orchestra pod kierownictwem Jana Stokłosy.

Poza utworami z własnego repertuaru Kuba Tracz i Igor Walaszek wykonali także cover utworu Nim wstanie dzień. Jest to piosenka z filmu Prawo i pięść z 1964 roku. W oryginale stworzyli go Agnieszka Osiecka i Krzysztof Komeda. Zobaczcie nagranie z występu.

Bass Astral x Igo – Nim wstanie dzień


Bass Astral x Igo – IT’S DARK TOUR

Przypominamy również, że jesienią elektroniczny duet wyruszy w klubową trasę koncertową, która obejmie 8 największych polskich miast. Sprawdźcie, kiedy wystąpią w Waszym mieście:

08.10. – Warszawa, Torwar
25.10. – Gliwice, Arena Gliwice
31.10. – Łódź, Wytwórnia
03.11. – Wrocław, Hala Stulecia
15.11. – Gdańsk, Ergo Arena
21.11. – Poznań, Arena
23.11. – Szczecin, Netto Arena
30.11. – Kraków, Tauron Arena

bass astral x igo

Sprzedaż biletów ruszy na początku września. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Wcześniej będzie można ich zobaczyć także podczas Finału Męskiego Grania, który odbędzie się 24 sierpnia w Żywcu.

Bass Astral x Igo podczas gali Nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wykonali kultowy utwór Nim wstanie dzień, z filmu Prawo i pięść. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins W […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →