Bass Astral x Igo podsumowują wiosenną trasę specjalnym filmem dokumentalnym


18 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Bass Astral x Igo opublikowali wyjątkowy film dokumentalny, w którym wspominają i podsumowują swoje wiosenne koncerty. Zobaczcie!

Bass Astral x Igo – koncerty wiosna 2019

Wiosenna trasa była dla duetu Bass Astral x Igo wyjątkowa z wielu powodów. Artyści powrócili na scenę po krótkiej przerwie, podczas tych koncertów zaczęli prezentować materiał z nowej, nadchodzącej płyty i zagrali dwa jak dotąd największe klubowe koncerty w swojej karierze – w Arenie Poznań i Centrum Koncertowym A2 we Wrocławiu. Oprócz tego, trasie towarzyszyła spora ekipa techniczna odpowiedzialna za genialne wizualizacje i oświetlenie.

Bass Astral x Igo – film dokumentalny

To wszystko możecie zobaczyć w filmie dokumentalnym, który podsumowuje ostatnią trasę koncertową duetu. Znajdziecie tam fragmenty z koncertów, ale również przygotowania Kuby i Igora do występów, ujęcia zza kulis, spotkania z fanami, rodziną, poznacie nawet ich rytuały, które wykonują przed wejściem na scenę.

Oprócz tych pamiątkowych kadrów, film zawiera również szczere wywiady z artystami, w których Kuba Tracz i Igor Walaszek opowiadają o różnicach swoich charakterów i trudnej relacji, którą mieli między sobą i nad którą pracowali w trakcie jesiennej przerwy od koncertowania.

Oczywiście w dokumencie nie brakuje również zabawnych scen, gdy Kuba skacze na trampolinie lub puszcza bańki mydlane w jeziorze. Artyści wspominają także o nowej płycie, nad którą pracują, a w filmie pojawia się nawet Grubson. Zobaczcie!

BASS ASTRAL x IGO on tour – film

Bass Astral x Igo – koncerty jesień 2019, bilety

Skoro wiosenna trasa została już oficjalnie podsumowana, to czas przygotować się na koncerty jesienne! Tym razem Bass Astral x Igo zagrają w największych obiektach koncertowych w Polsce. Sprawdźcie jak prezentuje się IT’S DARK TOUR i kupcie bilety na Biletomat.pl!

bass astral x igo koncerty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bass Astral x Igo - ITS DARK TOUR

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.