Bartek z Borówka Music planuje wydać książkę

Podziel się newsem:

Bartek Borowicz zajmujący się agencją koncertową Borówka Music planuje wydać książkę, w której opisze swoje historie z tras koncertowych. Potrzebuje jednak pomocy w zdobyciu środków.

Borówka Music to mała agencja koncertowa, działająca od 2006 roku, która pod swoimi skrzydłami ma takich artystów jak: Daniel Spaleniak, Henry No Hurry, Coulours Of Bubbles, Ragnar Olafsson, Michał Kowalonek i wielu innych.

Bartek z Borówka Music chce wydać książkę z historiami z tras koncertowych

Dowodzący nią Bartek Borowicz spędził dużo czasu w trasach koncertowych. Zdobył dzięki temu mnóstwo wspomnień, śmiesznych sytuacji i historii z kulis życia w trasie z muzykami, którymi chciałby się podzielić. Jak sam zdradza, pierwszy rozdział jest już gotowy.

Skończyłem pierwszy rozdział. Mogę go nawet zareklamować PR-owo: Po co Czesław Mozil dzwonił o 1 w nocy? Dlaczego aresztowano i deportowano poprzedniego managera Sashy Boole? Co ma wspólnego Rosjanin z Radomia z Borówka Music? Jak „farbowane lisy” wykiwały mnie z PiotrkOFF Art Festivalu? Jak to jest być ochroniarzem na koncercie Cool Kids Of Death? Jak poznałem CeZika? – to wszystko jest w tym jednym rozdziale.

Barek Borowski z Borówka Music
Fot. Damian Christidis

Wesprzyj Borówka Music i pomóż w wydaniu książki

Aby książka o roboczym tytule Borówka Music – 15 lat w trasie koncertowej mogła ujrzeć światło dzienne, potrzebna jest pomoc. Jeśli chcielibyście, żeby udało się ją wydać i żeby Borówka Music mogła dalej działać, możecie ich wesprzeć w internetowej zbiórce pod tym linkiem.

Bartek Borowicz zajmujący się agencją koncertową Borówka Music planuje wydać książkę, w której opisze swoje historie z tras koncertowych. Potrzebuje jednak pomocy w zdobyciu środków. Borówka Music to mała agencja koncertowa, działająca od 2006 roku, która pod swoimi skrzydłami ma takich artystów jak: Daniel Spaleniak, Henry No Hurry, Coulours Of Bubbles, Ragnar Olafsson, Michał Kowalonek […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →