Australijski zespół The Faim jesienią zagra w Warszawie


16 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Indie rock prosto z Australii już 7 września w warszawskiej Hydrozagadce. Sprawdź szczegóły koncertu The Faim.

The Faim to pochodzący z Australii zespół, stworzony przez grupę przyjaciół ze szkoły. W jego skład wchodzą: Josh Raven (wokal), Sam Tye (gitara), Stephen Beerkens (bas i klawisze) oraz Linden Marissen (perkusja).

Początkowo muzycy występowali pod nazwą Small Town Heroes. Za swoje inspiracje uważają zespoły: Fall Out Boy, The 1975 czy Metallica. Ich muzyka to połączenie indie rocka, jazzu i pop punku.

Popularność zdobyli po tym, jak zostali odkryci przez producenta Johna Feldmanna – lidera zespołu Goldfinger. Wiosną 2017 roku weszli do studia, gdzie w tworzeniu piosenek wspomagali ich tacy muzycy jak Pete Wentz (Fall Out Boy), Mark Hoppus (Blink 182) czy Josh Dun (Twenty One Pilots). Tak powstała ich EPka Summer Is A Course.

Posłuchajcie ich najnowszego singla – Amelie:

Zespół, w ramach swojej trasy, pojawi się na jednym koncercie w Polsce. 7 września zagrają w warszawskiej Hydrozagadce. Sprzedaż biletów rusza 17 maja o godz. 10:00 na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.